otrdiena, 2017. gada 28. februāris

Zaļais restarts

AS „Latvijas Zaļais punkts” aicina visus Latvijas 1.-9. klašu skolēnus piedalīties konkursā „Zaļais restarts”, kura mērķis ir veicināt skolēnu zināšanas un izpratni par atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un materiālu otrreizēju izmantošanu. Konkursā skolēniem no izlietotā iepakojuma vai citiem vairs nevajadzīgiem materiāliem ir jārada jaunas, praktiski izmantojamas lietas. 

Mēs katrs esam saskārušies ar vecām un nevajadzīgām lietām un lielisks veids kā piešķirt tām  jaunu dzīvi ir tās pārveidot par sadzīvē noderīgiem priekšmetiem. Šis konkurss ir iespēja 1.-9. klašu skolēniem, izmantot savu radošo potenciālu, lai videi draudzīgā veidā piešķirtu jaunu vērtību vecajām lietām. 

Lai piedalītos konkursā „Zaļais restarts”, skolēnu uzdevums ir individuāli vai grupās līdz 10 personām izveidot no izlietotā iepakojuma un/vai citiem otrreiz izmantojamiem materiāliem (piemēram, apģērbiem, mēbelēm, tukšām pudelēm, kartona kastēm u.t.t.) radošus vides risinājumus, objektus vai jaunas lietas. Izgatavotie darbi jānofotogrāfē un līdz 31. marta dienas beigām trīs fotogrāfijas ar nelielu aprakstu jānosūta uz e-pastu konkursi@zalais.lv.


„Zaļā restarta” uzvarētāji tiks paziņoti 11. aprīlī. 1. vietas ieguvēji balvā saņems ekskursiju visai klasei uz izklaides parku „Avārijas brigāde” ar apmaksātiem transporta izdevumiem, 2. vieta – ieejas biļetes izklaides parka „Avārijas brigāde” apmeklējumam visai klasei, 3. vieta – biļetes izklaides parka „Avārijas brigāde” apmeklējumam līdz 10 personām. Savukārt 4.-10. vietas ieguvēji saņems gardumu grozus no „Orkla Confectionery & Snacks”, kas būs piepildīti ar dažādiem „Laimas”, „Staburadzes”, „Selgas” un „Ādažu čipsi” kārumiem. Oriģinālākā individuālā darba autors saņems speciālbalvu no „Latvijas Zaļais punkts” – giroskūteri jeb balansēšas elektro skūteri.


 Plašāka informācija par konkursu „Zaļais restarts” un tā nolikums pieejams mājaslapā www.zalais.lv.
Konkursa norisei var sekot līdzi arī konkursa organizētāju sociālo tīklu profilos:

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru