piektdiena, 2016. gada 2. decembris

ZIEMASSVĒTKU BALLE JAUNIEŠIEM „FANCY DRESS PARTY!”


ZIEMASSVĒTKU BALLE JAUNIEŠIEM „FANCY DRESS PARTY!”

Ikšķiles novada Jauniešu dome un Ikšķiles vidusskolas skolēnu pašpārvalde aicina jauniešus uz Ziemassvētku balli „Fancy dress party”. Ilgi gaidītā un jau par tradīciju kļuvusī balle šogad norisināsies 16.decembrī plkst. 22:00 Ikšķiles Tautas namā (Lībiešu ielā 2, Ikšķile).
Par muzikālo pavadījumu visas nakts garumā rūpēsies DJ,  kā arī dzīvā mūzika brāļu Puncuļu izpildījumā. Pasākuma apmeklētājus sagaida dažādas atrakcijas un pārsteigumu balvas, kuras sarūpējuši vietējie uzņēmēji. Lai pasākums paliktu ilgāk atmiņā, ierasto foto stūrīša vietā būs iespēja sevi iemūžināt fotokastē. Kopā pulcēsim draugus, smaidīsim un iepozēsim, lai skaistākos mirkļus paņemtu uzreiz līdzi. Tieši tāpēc aicinām ievērot dress code, atbilstoši pasākuma nosaukumam – fancy un krāsām - zils, balts un sudraba.
Balle notiks no plkst. 22:00 līdz 03:00, uz kuru laipni gaidīti gan Ikšķiles novada, gan kaimiņu novada jaunieši, aicinām līdzi ņemt uzkodas. Ieejas maksa 2 euro.
Atgādinām! Ievērojiet pasākuma laikā sabiedriskās kārtības noteikumus un domājiet par savu drošību. Ieeja no 16 gadu vecuma, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Pasākumā ir stingri aizliegta alkohola lietošana.

Pasākuma atbalstītāji:
Ikšķiles novada pašvaldība un vietējie uzņēmēji – SIA “Ozoliņa konditoreja”, laivu noma SIA “ABC partners 11”, SIA”Sula”, picērija „2 Tomāti”, SIA ’’Digitālā pele” un apdrukas darbnīca SIA „I PRO”.

Vairāk par pasākumu un aktualitātēm:

Pasākuma mirkļa birka sociālajos tīklos ir  #IKFancy

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts un materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām .


Uz tikšanos 16.decembrī, lai lieliskā ballītē pavadītu šo gadu!Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru