otrdiena, 2016. gada 22. novembris

Iksķiles vidusskola TV spēlē “Gudrs, vāl gudrāks”

Iksķiles vidusskola TV spēlē “Gudrs, vāl gudrāks”.
9. novembrī 8.a klases skolniece Alise Bogdanova kopā ar klases biedriem devās uz Latvijas televīziju, kur  piedalījās konkursa ‘’Gudrs, vēl gudrāks’’ filmēšanā. No rīta tika uzposta gan dalībniece, gan lielā atbalsta komanda, bet Latvijas televīzijā visiem bija iespēja redzēt gan filmēšanas aizkulises, gan iepazīties ar vienaudžiem  no citām Latvijas vietām, gan kopā labi pavadīt laiku. Alisei liels atbalsts bija arī klases audzinātāja Dace Ozola – Krastiņa, kura bija devusies dalībniecei līdzi. Raidījumu būs iespējams noskatīties LTV1 16. decembrī.
Līdzjutēju atsauksmes par šo dienu:
Šī diena bija fantastiska! Daudz jaunu piezīvojumu un pieredzes. Bija tiesām ļoti jauka, saliedēta atmosfēra, daudz pozitīvu emociju un protams lepnums par Alisi!  (Evelīna)
Ļoti vertīga pieredze, labprāt piedalīšos arī nākošgad.  (Alise)
Pagājušajā gada dalība konkursā ar bijušo klases biedru Renāru palīdzēja būt mazāk satrauktiem. Sākoties spēlei studijā bija jūtama spriedze, taču darījām visu, lai Alise justos pēc iespējas labāk un atbalstījām uz visiem 100%. Lai arī viņa netika finalā, mēs tik un tā esam ļoti lepni par viņu.  (Kerija)
Vienmēr ir bijis interesanti skatīties šovu televīzijā, taču redzēt kā tas top ir vēl aizrujošak! Fantastiska pieredze arī atbalstītājiem. Notiekti gribētu aizbraukt vēlreiz, varbūt pat kā dalībniekam.  (Inita)
Spēle “Gudr, vēl gudrāks” ir fantastiska pieredze jebkuram skolēnam. Tā ir reizē sevis pierādīšana un savu baiļu un iedomu  pārvarēšana.  Tā ir iespēja pārbaudīt ne tikai savas zināšanas, bet arī spēja publiski uzstāties, izturēt zināmu stresu un nebaidīties kļūdīties.  Bet pats galvenais, protams, ir sajust pozitīvas emocijas gan no līdzjutejiem, gan no raidījuma vadītājiem, piedalīties piedzīvojumā. (sk. Dace Ozola-Krastiņa)
Atbalstīja un piedzīvoto apkopoja- Sanija Ģēģere 8.a klase.

Foto- Kerija Krūmiņa 8.a klase
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru