trešdiena, 2016. gada 3. augusts

Neformālās izglītības apmācības "Jauna ie[SPĒJA]"


 

Sveiciens vasarā!

12.augusts ir starptautiskā Jaunatnes dienas. Pasaulē tiek atzīmēta ar mērķi izkopt jauniešu radošo darbību, radot jaunatnes dažādības attīstībai un kultūras sekmēšanai labvēlīgu vidi, kā arī veicinot jauniešu iecietību un toleranci pret citādo. Tāpēc par godu jaunatnes dienai ar ASV vēstniecības atbalstu no 16.-19. augsutam Ikšķilē tiek organizētas neformālās izglītības apmācības "Jauna ie[SPĒJA]". Apmācību ietvaros mācīsimies un saliedēsimies, izmēģināsim savus spēkus un dosimies pieredzes braucienā uz jauniešu centriem un nelielā ekskursijā pa Latviju.

Apmācību mērķis - veicināt jauniešu izpratni par to, ka ikvienam no mums ir tiesības dzīvot pilnvērtīgu un aktīvu dzīvi  un sagatavot jauniešus atbalsta darbam cilvēkiem ar fiziskās un intelektuālās attīstības traucējumiem.

Semināra atslēgas vārdi – līderisms, līdzdalība, motivācija, komandas darbs, sadarbība, socializācija, tolerance, iecietība.

Dalībnieka profils – apmācībās aicināti piedalīties 15+ gadus veci jaunieši ne tikai no Ikšķiles, bet arī no Lielvārdes un Ogres, kā arī viesi - Baltkrievijas brīvprātīgie jaunieši.

Apmācību vadītāji

·   organizācijas “Lūzumpunkts” lektors, kas izmanto gan neformālas izglītības metodes, gan āra dzīves aktivitātes;

·      pasniedzējs no Ukrainas, kas darbā ar jauniešiem izmanto teātra metodi.


Dalība jauniešiem apmācības ir bez maksas. Pasākumā tiks nodrošināta ēdināšana (veģetārs ēdiens), transports un dzīvošana.

Apmācību valoda: krievu (pamatlīmenis, tiks nodrošināta tulkošana).

Plānotā programma:
Pirmā diena - mācāmies un saliedējamies
Otrā diena - gatavojamies
Trešā diena - izmēģinām savus spēkus un izvērtējam
Ceturtā diena - dodamies pieredzes braucienā uz jauniešu centriem un nelielā ekskursijā pa Latviju.

Piesakies līdz 10.augustam: http://visidati.lv/aptauja/1205571388/1/
visidati.lv
VisiDati.lv ir lielākais aptauju portāls Latvijā. Izveido bezmaksas aptauju ātri un vienkārši. Reģistrējies jau tagad!Ar nepacietību gaidīšu TAVU pieteikumu!!!:-)Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru