svētdiena, 2016. gada 20. marts

Ansambļa skate

Ansambļa skate!

2016.gada 9. martā 8.30 no rīta mēs, Ikšķiles vidusskolas 5 – 9 klašu ansamblis, izbraucām uz Līvāniem. Ārā bija pelēks un apmācies laiks, bet mēs starojām kā pavasara saulītes. Pa diviem gadiem esam kļuvušas par ĢIMENI un tajā mirklī, tas priekš mums bija pats galvenais, ne dziedāšana, ne konkurss, bet tieši kopā pavadītais laiks un prieks, ko saņemam atrodoties kopā.
Mēs atklājām konkursu un ejot uz skatuves katrā no mums virmoja mazliet citas emocijas, bet, kad nostājāmies žūrijas un skatītāju priekšā, mēs kļuvām par vienu veselu organismu. Tajā brīdī domājām tikai par MŪZIKU un par ziņu, ko vēlamies pavēstīt. Emocijas lija pāri malām un bija vienalga, kas mūs vēro, galvenais, ka pašas izbaudījām katru minūti no laika, ko pavadījām uz skatuves.
Mūsu ansamblis sastāv no 12 meitenēm, bet mēs neesam vienīgās, kas šo ansambli padara tik labu. Mūsu sastāvā ir 4 lieliski sitēji un neatkārtojams koncertmeistars - Guntars Kalnciems, bet mūsu galva un ansambļa neaizvietojama sastāvdaļa ir Maira Līduma, kas mums ir kļuvusi par kaut ko vairāk nekā skolotāju, viņa ir mūsu draugs un padomdevējs. Mēs strādājam kopā ar viņu nevis viņa strādā ar mums un tā ir lieta ar ko izceļamies, jo tikai retais spēj kaut ko tādu sasniegt!

PALDIES, visiem par lielisko pasākumu!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru