pirmdiena, 2016. gada 11. janvāris

Jauniešu projektu konkurss!

Jau otro gadu novada jauniešiem iespēja saņemt 500Eur savu ideju realizēšanai!

Tev ir idejas, mums resursi!
Piesakies līdz 1. martam un tiec pie 500EUR savas idejas realizēšanai.

Jau otro gadu novadā tiek izsludināts jauniešu projektu konkurss, kurā var piedalīties Ikšķiles novada jaunieši vai neformāla jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 25 gadiem.Jauniešu projektu konkursu organizē Ikšķiles novada pašvaldība, lai sniegtu iespēju jauniešiem īstenot savas idejas.

Pagājušajā gadā jauniešu projekta konkursa ietvaros tika realizēti 3 projekti – “Jauno izpildītāju konkurss”, “Ikšķilieša klade” un “Minigolfa laukums” izveide. Ikviens pagājušajā gada projekta dalībnieks atzīst, ka projektu realizācija devusi ne tikai gandarījumu par sasniegto rezultātu, bet arī jaunas zināšanas un prasmes.
Jauniete Anna Roddate (projekts “Minigolfa laukums”): “Šī projekta īstenošanas laikā es ieguvu priekšstatu  par biznesa plāna izveidošanu, idejas aizstāvēšanu un darba vadību. Protams, ka bija dažas grūtības, bet tā ir  lieliska pieredze! Man ir liels prieks, ka mūsu novadā jauniešiem piedāvāta tāda iespēja attīstīt savas prasmes un iegūt jaunu pieredzi, kura palīdzēs nākotnē.Paldies!
Savukārt Sindija Bērziņa, “Ikšķilieša klade” autore: “Liels paldies par saņemto atbalstu klades tapšanā, vienmēr bija kāds kam pajautāt padomu. Liels paldies Ikšķiles pašvaldībai par man piešķirto finansējumu un iespēju īstenot man pirmo lielo sociālās uzņēmējdarbības projektu!

Projektu konkursa mērķis ir veicināt Ikšķiles novada jauniešu iniciatīvu realizēšanu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, kā arī sniegt iespēju jauniešiem iegūt jaunu pieredzi un prasmes projektu izstrādāšanā un realizēšanā. 
Piešķirtā finansējuma apjoms nav lielāks par 500Eur vienam projektam.
Projektu tēmas ir neierobežotas: gan jauniešu brīvā laika lietderīga izmantošana,  gan vides labiekārtošanas, gan vides aizsardzības pasākumi, gan  jauniešu līdzdalība sabiedrības dzīvē un lēmumu pieņemšanas procesā, gan karjeras izglītība, kā arī veselību veicinoši pasākumi un sporta pasākumi.

Ja Tev ir ideja, bet nezini, ko darīt tālāk, raksti vai nāc uz pašvaldību un mēs Tev palīdzēsim, vai apmeklē projektu pieteikuma aizpildīšanas apmācības 9. februārī plkst. 18:00 Jauniešu telpā (Birzes ielā 33A, Ikšķilē). Apmācības vadīs Attīstības nodaļas vadītāja Dina Vārslavāne.

Kontaktinformācija:
Agnese Jankuna
Jaunatnes lietu speciāliste
Ikšķiles novada pašvaldība
Peldu iela 22, Ikšķile, LV-5052, 204 kab.
Mob. 26314619


Konkursa nolikumu un pieteikuma anketu meklē Ikšķiles oficiālajā mājaslapā www.ikskile.lv sadaļā JAUNIEŠIEM.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru