piektdiena, 2015. gada 4. decembris

ZIEMASSVĒTKU BALLE JAUNIEŠIEM „FANCY DRESS PARTY!”


ZIEMASSVĒTKU BALLE JAUNIEŠIEM „FANCY DRESS PARTY!”

Ir pasākumi, kas nebeidzās! Arī šogad Ikšķiles novada Jauniešu dome un Ikšķiles vidusskolas skolēnu pašpārvalde aicina jauniešus uz Ziemassvētku balli „Fancydressparty” - piektdien, 18.decembrī plkst. 22:00, Ikšķiles Tautas namā, Lībiešu ielā 2.

Par muzikālo noformējumu visas nakts garumā rūpēsies apvienība Perifērija , īpašais vakara viesis – populārākais pašmāju reperis Ozols, kas priecēs gan ar saviem jaunajiem hītiem, gan ar labi zināmajiem. Pārsteigumu šajā vakarā netrūks, balles viesus sagaidīs foto stūrītis, atrakcijas un balvas.

Groziņballe notiks no plkst. 22:00 līdz 03:00, uz kuru laipni aicināti gan Ikšķiles, gan kaimiņu novada jaunieši, aicinām līdzi ņemtuzkodas.Ieejas maksa 2 euro.

Aicinām ievērot pasākuma laikā sabiedriskās kārtības noteikumus un domāt par savu drošību! Ieeja no 16 gadu vecuma,uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Vēlamies atgādināt, ka visiem, kuri nav sasnieguši 16 gadu vecumu, bez aizbildņa vai pilngadīgas personas pavadības pasākumu apmeklēt - aizliegts. Pasākumā ir stingri aizliegta alkohola lietošana.Pasākumā tiks fotografēts un filmēts un materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām .

Pasākumu atbalsta Ikšķiles novada pašvaldība un uzņēmēji – SIA “Ozoliņa konditoreja”, viesnīca un ūdens atpūtas centrs Spadrops, kafejnīca – konditoreja „Rūberts”, SIA “ABC partners 11”, "Ikšķiles mājas saldējums" un  ziedu salons SIA „Cleome” .

Pasākuma organizatori:
Ikšķiles novada Jauniešu dome
Ikšķiles vidusskolas skolēnu pašpārvalde


Pasākuma tēmturis#IKFancy

Uz tikšanos !


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru