svētdiena, 2015. gada 6. septembris

AIZVADĪTA ZINĪBU DIENA

            1.septembrī, visās Ikšķiles novada izglītības iestādēs svinēja Zinību dienu. Mūsu novadā  vispārizglītojošajās programmās skolēnu skaits ar katru gadu palielinās, kas pašvaldībai sniedz ne tikai gandarījuma sajūtu, bet arī uzliek papildus pienākumus, skolēnus nodrošinot ar vietām izglītības iestādēs.
              Ikšķiles vidusskolā Zinību diena sākās ar tradicionālo svētbrīdi Ikšķiles sv.Meinarda ev.luteriskajā baznīcā, uz kuru tika aicināti skolēni, vecāki un skolotāji. Neskatoties uz lietaino laiku, Zinību dienas noslēgums notika Ikšķiles estrādē, lai radītu svētku sajūtu pirmo klašu skolēniem. Ikšķiles vidusskolas skolēniem un skolotājām izpildot jauno Ikšķiles himnu, mazie ķipari kā simbolisku veiksmes zīmi palaida gaisā krāsainus balonus. Šogad lielo vidusskolas saimi papildinās četras pirmās klasītes, kopskaitā 100 skolēns, līdz ar to vidusskolā 2015./ 2016.m.g. zināšanas apgūs 828 skolēni.
                       Visās izglītības iestādēs uzrunu teica arī Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, sveicot skolas kolektīvus un skolēnu vecākus jaunajā mācību gadā un novēlot visiem veiksmi un izturību.

Lai zināšanām bagāts 2015./2016.mācību gads!
1.09 10
1.09 9
1.09 9
1.09 11

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru