trešdiena, 2015. gada 19. augusts

Jauniešu attīstības programma Go Beyond izsludina pieteikšanos jaunajam 2016.gada programmas iesaukumam‏

                                                                      
Jauniešu attīstības programma GoBeyond izsludina jaunu dalībnieku uzņemšanu

Jauniešu attīstības programma GoBeyond aicina 18 – 23 gadus vecus jauniešuspieteikties jaunajam 2016.gada programmas iesaukumam.GoBeyondir sevi pierādījusi kā jauno līderu un inovatīvu ideju „inkubators”, un arī šogad dalībniekiem tiks dota iespējaattīstīt sevī prasmes un talantus, lai nākotnē spētu sevi pierādītkā spējīgu un uzņēmīgu personību izvēlētajā nozarē. Programmu atbalsta tādi darba devēji kā Rimi Latvia, Microsoft Latvia, Statoil FuelandRetail Latvia, Triniti, un citi.
Jauniešu attīstības programma GoBeyond nodrošina jauniešus ar resursiem un iespējām katram individuāli uzlabot savas profesionālās un sociālās prasmes, kā arī konkurētspēju darba tirgū. GoBeyond programma ilgst 10 mēnešus un sastāv no trīs daļām: četru dienu personīgās attīstības semināra, sociālajiem projektiem komandās un sava individuālā projekta realizācijas.
Ar jauniešiem visas programmas laikā strādā sertificēti personīgās izaugsmes treneri, kuri palīdz katram jaunietim individuāli uzstādīt mērķus un plānu, kā tie tiks sasniegti. Individuālo projektu realizācijai tiek piemeklēti mentori no projektos izvēlētajām darbības nozarēm, kuri dalās savā pieredzē, sniedz vērtīgus padomusun palīdz jaunietim projektu veiksmīgi īstenot.Jauniešiem programmas ietvaros ir iespēja tikties ar dažādu jomu profesionāļiem,  cilvēku stāstos atklājotvērtīgas mācības.
Programmas ietvaros ir tapuši daudzi veiksmīgi un iedvesmojoši projekti.Piemēram, 2015.gada programmas absolvente Liene Venterzute savu individuālo projektu – deju uzvedumu"Lauj man iet pasaulē"–veidojasavā dzimtajā pilsētā Tukumā ar mērķi savākt ziedojumus Imanta Ziedoņa ķiršu dārzam Tukumā. Drīzumā tiks uzsākta ķiršu dārza projekta plānošana un realizācija.
“Pilnīgi noteikti varu teikt, ka GoBeyond mani ir izaicinājis ļoti lielā mērā. Es centos pieņemt jebkuru izaicinājumu, kas man tika mests programmas laikā, un redz kur tagad esmu- darot to, ko sen jau esmu vēlējusies, strādājot kopā ar cilvēkiem, kas mani iedvesmo un atbalsta, un virzoties virzienā, kas šķiet pareizs un pašsaprotams. Mans projekts lika man saprast, ka varu vairāk un labāk, kā pašai šķiet,“ norāda GoBeyond absolvente Liene.
Eduards Krūmiņš, kura projekts“TraKuM” GoBeyond ietvaros noslēgsies ar koncertu 28. augustā Lucavsalā, par GoBeyond programmu saka: ”GoBeyond esmu apguvis vairākas ļoti nozīmīgas lietas, kuras bez šādas programmas droši vien būtu nācies apgūt vismaz 5-10 gadu garumā- vadīt sevi, plānot savu laiku, vadīt komandu un būt pilnvērtīgai, atbildīgai komandas sastāvdaļai.”
Lai pieteiktos programmai, dodies uz gobeyond.lvun aizpildi pieteikuma anketu. Pieteikšanās līdz 17.septembrim.
Vairāk par programmu lasietšeit , kā arī sekojiet jaunumiemGoBeyondFacebook lapā.
 ĪSUMĀ PAR GO BEYOND
Jauniešu attīstības programma GoBeyond tika uzsākta 2011.gada jūnijā ar mērķi uzlabot jauniešu profesionālās un sociālās prasmes, konkurētspēju darba tirgū, kā arī popularizēt neformālo izglītību Latvijā. GoBeyond dibinātāji ir Kristiāna Pavlova, Ilze Vaičule, Raivis Kalniņš, Jānis Libeks, ClaudioRivera un biedrība JCI Latvia. Programmu atbalsta 11 uzņēmumi, tai skaitā, Microsoft LatviaRimi Latvia, Triniti, Ikšķiles novada dome, kā arī Rīgas Biznesa skola . Sociālie projekti top sadarbībā ar Sorosa fondu - Latvija, Rimi Latviaun Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru