trešdiena, 2015. gada 26. augusts

1.SEPTEMBRĪ JAUNIEŠU IEDVESMAI FILMA “PAZUST LATGALĒ”

                Laikā, kad robežas zaudē nozīmi un pasaules apceļošana kļuvusi pieejama ikvienam, astoņi spoži Latvijas skeitborda, “Inline”, BMX un MTB frīstaila pārstāvji izvēlējās palikt tepat Latvijā un pazust tās krāšņākajā novadā — Latgalē. Apmaldīties, lai vēlāk atrastos un dokumentālajā filmā izstāstītu aizrautības un bezbailības pilnu stāstu. Kaspars Alksnis, Nils Jansons, Gusts Ošmucnieks, Jānis Zālītis, Dāvis Nesenbergs, Miks Grantiņš, Kristaps Reimanis un Jānis Melnis viesojās lielākajos Latgales skeitparkos, pulcēja vietējos braucējus, rādīja paraugdemonstrējumus un palīdzēja apgūt trikus, izbraukuma laikā sev un citiem pierādot, ka ekstrēmie sportisti spēj pielāgoties videi un, liekot lietā iztēli, veikt iespaidīgus un radošus trikus jebkurā vietā.

Zīmīgi, ka puiši savu tūri uzsāka tieši Ikšķiles skeitparkā, kas redzams arī filmas jau pirmajos kadros. Tāpēc 1. septembrī jau no 19:00 kopā ar galvenajiem varoņiem varēs tikties Ikšķiles skeitparkā (Lupīnu ielā) un kopā izmēģināt spēkus dažādos trikos, bet plkst. 20:00 turpat Veselības veicināšanas centrā (Daugavas prospekts 34, Ikšķile) varēs redzēt dokumentālo filmu.

Šis ir pieredzes stāsts, kas iedvesmos ikvienu saņemties un radīt pašam savu dzīves lielo piedzīvojumu! Aicinām neformālā vidē, līdzi ņemot uzkodas, forši pavadīt pirmo skolas dienu.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru