ceturtdiena, 2015. gada 23. jūlijs

Katram savu Ikšķilnieka kladi

        “Skolas solā sēdēdama, saskāros ar problēmu, ka nespēju sev atrast ideāli piemērotu pierakstu kladi,” stāsta ikšķiliete un Rīgas Franču liceja absolvente Sindija Bērziņa. “Piedaloties jauniešu pašizaugsmes projektā Go Beyond un strādājot kopā ar savu komandas biedru, Raiti Pekusu, sapratām, ka kaut kas ir jāmaina līdzšinējās skolēnu pierakstu kladēs. Tā dzima ideja par "Ikšķilieša klade"".
        Klade būs unikāla ar pašizveidoto satura rādītāju un īpašu kabatiņu uz vāka, ar kuras palīdzību var personalizēt savas klades dizainu un palielināt klades izmantošanas iespējas.
           “Piedaloties Ikšķiles novada jauniešu projektu konkursā, mums tika dota iespēja īstenot unikālu projektu Ikšķiles pilsētas 830. gadadienas svinībām. Go Beyond projekta ietvaros esam izstrādājuši īpašu "Ikšķilieša klade", kas būs pieejama visiem Ikšķiles novada iedzīvotājiem un viesiem Ikšķiles gadatirgū, novada svētku svinībās un citur. Kladē būs svarīgākā informācija par Ikšķiles novadu, vēsturi un jauniešu iespējām. Kladi papildinās satura rādītājs, ko klades īpašnieks varēs papildināt pats, arī oriģinālais dizains ļaus klades vāku mainīt pēc saviem ieskatiem," skaidro klades autore Sindija Bērziņa.
           "Mūsuprāt, unikāla un ļoti ērta klade Ikšķiles vidusskolēnam, papildināta ar skaistām bildēm un citātiem, kas iedvesmo strādāt un mācīties vairāk. Šis projekts tiks īstenots kā sociālās uzņēmējdarbības veids, jo visi iegūtie līdzekļi, kas tiks iegūti no kladēm, tiks ziedoti Ikšķiles invalīdu biedrībai "Sīpoliņi". Šobrīd cītīgi strādājam pie klades dizaina un satura izveides un jau pavisam drīz varēs redzēt rezultātu visi novada iedzīvotāji.”
Projekts tiek īstenots ar Ikšķiles novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru