trešdiena, 2015. gada 22. jūlijs

BRĪVPRĀTĪGIE PALĪGI IKŠĶILES NOVADA SVĒTKOS!

           Jau no 6. augusta visā novadā tiks svinēti ikgadējie Ikšķiles novada svētki. 2015.gads būs īpašs, jo Ikšķilei 830 gadu jubileja! Kā ierasts, Ikšķiles novada svētkos būs iespēja redzēt un baudīt novada amatiermākslas kolektīvu krāsainos priekšnesumus, gan tautas mākslas kolektīvus no sadraudzības pilsētām, doties svētku gājienā, kā arī svētki neizpaliks bez patīkamiem pārsteigumiem.
Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka brīvprātīgo palīgu veiktais darbs ir neaizstājams un sniedz neatsveramu ieguldījumu novada svētku organizēšanā. Tāpēc jubilejas gadā veiksmīgai svētku norisei mums ir nepieciešami vēl vairāki aktīvi, mērķtiecīgi un atbildīgi brīvprātīgie jaunieši, vecumā no 12 gadiem, kuri gatavi iesaistīties Ikšķiles novada svētku tapšanā.
             

Šogad jauniešus sagaida darbs informatīvajos punktos, palīdzēšana sporta aktivitāšu norisē, svētku gājiena organizēšanā un sagatavošanas darbi pirms un pēc pasākuma.
          Pieteikšanās līdz š.g. 31. jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu Ikšķiles mājaslapā sadaļa JAUNIEŠIEM vai sazinoties ar brīvprātīgā darba koordinatori Agnesi Jankunu (agnese.jankuna@ikskile.lv, 26314619). Brīvprātīgo darbu iespējams veikt Ikšķiles novada brīvprātīgā darba sistēmas ietvaros.
               Ko tas nozīmē?
Kopš pagājušajā gada jaunietim vecumā no 13-25 gadiem ir iespēja veikt brīvprātīgo darbu Ikšķiles pašvaldībā. Krāt nostrādātās stunda sun saņemt oficiālu apliecinājumu, kas apstiprina iegūtās prasmes, iemaņas un darba pieredzi. Šo apliecinājumu aicinām pievienot savam CV.

Nāc piedalies un kļūsti par brīvprātīgo!

Agnese JankunaJaunatnes lietu speciālisteNav komentāru:

Ierakstīt komentāru