trešdiena, 2015. gada 20. maijs

IKŠĶILĒ GHETTO GAMES SACENSĪBAS MAZAJIEM UN LIELAJIEM


Piektdien, 29. maijā, Ikšķiles pašvaldība sadarbībā ar Ghetto Games  visas dienas garumā Ikšķilē organizē sacensības dažādām vecuma grupām.

Pasākuma pirmā daļa “Ghetto Games” Kids sāksies plkst. 10:00 ar svinīgo atklāšanu skolas stadionā, kurā savus priekšnesumus sniegs deju studijas Teixma dejotāji. “Ghetto Games” Kids sacensībās piedalīsies Ikšķiles vidusskolas un Tīnūžu pamatskolas 1. - 6. klases, kopā vairāk kā 650 skolēni. Mazajiem sportistiem būs jāveic dažādi veiklības uzdevumi. Šajā gadā ne tikai dažādotas sporta disciplīnas, bet arī palielināts kopējais to skaits. Piemēram, skolēniem būs iespēja izmēģināt spēkus ielu vingrotāju biedrības "Street Warriors" sagatavotajos pārbaudījumos.

Otrā daļa, Ghetto Games sacensības, sāksies plkst. 18:00 Ikšķiles vidusskolas stadionā. To ietvaros notiks sacensības strītbolā, mini futbolā, florbolā un ielu vingrošanā. Sacensību nolikumi pieejami Ghetto Games mājaslapā www.ghettogames.lv. Reģistrācija pasākuma dienā no plkst. 17:00 Ikšķiles vidusskolas stadionā.
Savukārt plkst. 22:00 Ikšķiles estrādē notiks diskotēka, kurā spēlēs DJ OAKHILL un par godu pilsētas jubilejai šogad jauniešiem uzstāsies viesmākslinieki - pašmāju reperis Edavārdi un dziedātājs Miks Dukurs un Reinis Reķis ar bungu šovu.  Ieeja pasākumā bez maksas.
Informējam Ikšķiles novada iedzīvotājus, ka 29. maijā visas dienas garumā būs ierobežota transporta kustība - tiks slēgta Skolas iela - posmā no pasta Birzes ielā 33A līdz pat estrādei. Savukārt vakarā no plkst. 22:00 līdz 3:00 notiks diskotēka Ikšķiles estrādē.
Plašāka informācija par pasākumu pieejama Ikšķiles mājaslapā sadaļā JAUNIEŠIEM.
Ghetto Games šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī. Zem Ghetto karoga tiek organizēti teju 70 pasākumi sezonā. Tūkstošiem jauniešu ir iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku.
Mazos sportistus atbalsta: SIA Fazer sniedzot saldus pārsteigumus, kakla lentas nodrošina uzņēmumi EE Fitness un Arrow ECS Baltic, bet par atrakcijām rūpēsies SIA Expotech, SIA LGK atrakcijas un SIA Krokodili.


Aicinām piedalīties visus sportot gribētājus un līdzjutējus!
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru