otrdiena, 2015. gada 14. aprīlis

TRADĪCIJU TURPINOT DISKUSIJA “KAFIJA AR POLITIĶIEM”


23. aprīlī plkst. 18:00 Veselības veicināšanas centrā (Daugavas prospekts 34, Ikšķile) tiek organizēta jauniešu un pašvaldības pārstāvju neformāla diskusija “Kafija ar politiķiem”.
Atgādinām, ka “Kafija ar politiķiem” ir metode, kuras galvenais mērķis ir veicināt jauniešu un lēmumu pieņēmēju (deputātu, pašvaldības darbinieku, iestāžu vadītāju, speciālistu) savstarpējo dialogu. Pārdomātā un patīkamā vidē pie kafijas tases visām iesaistītajām pusēm ir iespēju satikties, lai pārrunātu jauniešiem aktuālos jautājumus, savstarpēji apmainītos ar idejām par novada attīstības iespējām un iepazītos ar lēmumu pieņēmēju darbu.
Šajā reizē turpināsim iepriekšējās diskusijas jau vairākkārtīgi izskanējušos tematus par jauniešu centra un jauniešu kafejnīcas izveidi, biznesa inkubatora un mācību firmu veidošanu, un inovāciju un jaunu mācību metožu izmantošana izglītībā.

Diskusija tiks organizētā pēc sešu cepuru metodes principa, kura ir radīta domāšanas efektivitātes uzlabošanai. Sešu domāšanas cepuru metode ir izvēlēta ar mērķi, lai visveiksmīgāk varētu iesaistīt katru grupas dalībnieku un to zināšanas, pieredzi un spējas, kas virzītas uz konkrētas jautājuma risināšanu. Diskusijas vadīs attīstības nodaļas vadītāja Indra Leja.

Jaunieši jau iepriekšējās reizēs atzinuši, ka kļuvuši par ieguvējiem apmeklējot diskusiju un uzzinājusi daudz ko jaunu par aktualitātēm novadā. Gunta Ieva Dzelme, Ogres tehnikuma pašpārvaldes pārstāve, par dalību diskusijās 2014. gada rudenī: “Šāda veida pasākumā biju pirmo reizi un mani sajūsmināja viss. Pasākums bija saturīgs un brīvā gaisotnē.  Man bija iespēja uzzināt sev interesējošās lietas.”

Reģistrācija un kafijas pauze no plkst. 17:30
Diskusijas sākums plkst. 18:00
Aicina
Ikšķiles jauniešu dome un
Agnese Jankuna
Jaunatnes lietu speciāliste


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru