ceturtdiena, 2015. gada 23. aprīlis

KARJERAS DIENA 2015


30.aprīlī Ikšķiles novadā pirmo reizi tiek organizēts nodarbinātības un karjeras veicināšanas pasākums “Karjeras diena 2015”. Novada jauniešiem šī būs lieliska iespēja tikties ar dažādiem uzņēmējiem un izglītības iestāžu pārstāvjiem, iepazīties ar karjeras iespējām, kā arī klātienē saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Pasākums paredzēts Tīnūžu pamatskolas un Ikšķiles vidusskolas 8.-12.klašu skolēniem. Pasākumam paredzētas divas daļas. Pirmajā daļā notiks lekcijas ar vietējo uzņēmēju piedalīšanos. Savos pieredzes stāstos dalīsies SIA Fittero vadītājs Toms Āboltiņš un SIA Sakret direktors Andris Vanags.  Pasākumā piedalīsies arī vieslektori – sociālā tīkla www.draugiem.lv dibinātājs Jānis Palkavnieks ar lekciju “Kas ir pieredze?” un ASV vēstniecības karjeras attīstības programmas “Start Strong” lektore Solvita Jirgensone ar lekciju “Sociālie tīkli. Solis tuvāk sapņu darbam”.

Savukārt otrā daļā no plkst.13:00 līdz plkst.14:30 notiks skolu izstāde un vietējo uzņēmumu vakanču tirgus. Šī būs iespēja ne tikai iepazīties ar dažādu, arodskolu, profesionālo vidusskolu un augstskolu piedāvātajām studiju programmām, bet arī iespējams iegūt savu pirmo darbavietu. Tāpēc aicinām jauniešu līdzi ņemt savus CV un piedalīties vakanču tirgū!

Sīkāku informācijai sazināties ar Ikšķiles novada Jaunatnes lietu speciālisti Agnesi Jankunu (agnese.jankuna@ikskile.lv, mob. tālr.26314619).

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru