ceturtdiena, 2015. gada 5. marts

JAUNIEŠU VAKARS KOPĀ AR EIROPAS BRĪVPRĀTĪGAJIEM


Ceturtdien, 12. martā, plkst. 18:00 jaunajā Veselības vecināšanas centrā (Daugavas prospekts 34, Ikšķile) notiks Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD*) pieredzes stāstu vakaru.

Tikšanās ar brīvprātīgajiem jauniešiem no dažādām Eiropas valstīm notiks jau trešo reizi. Šajā reizē Eiropas Brīvprātīgā darba pieredzes stāstos dalīsies brīvprātīgas meitenes Maria un Rose no Spānijas, kuras jau kopš septembra strādā Ikšķiles Tautskolā. Kā arī stāstu vakarā viņām pievienosies draugi – Paula no Vācijas un Andrea no Itālijas.

Šī būs iespēja ne tikai uzzināt vairāk par Eiropas brīvprātīgo darbu un uzzināt jauniešu iespaidus par Ikšķili un Latviju, bet arī kopā jautri pavadīt vakaru, caur dažādām aktivitātēm iepazīstot citas valodas un kultūras.

Nāc smelties iedvesmu brīvprātīgajam darbam un jautri pavadu vakaru!

*Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas ietvaros jauniešiem ir iespēja piedalīties Eiropas Brīvprātīgajā darbā. Eiropas Brīvprātīgais darbs dod iespēju jauniešiem vecumā no 18-30 gadiem doties uz jebkuru Eiropas valsti, lai apgūtu jaunas iemaņas un prasmes 2 līdz 12 mēnešu garumā.


Nav komentāru:

Komentāra publicēšana