ceturtdiena, 2015. gada 19. februāris

Vakara šovs ar PašvaldiPar tradīciju jau kļuvusi visu mīlētāju diena jeb Valentīndiena. Par godu tai un visiem mīlētājiem, par tradīciju kļuvusi arī Ikšķiles vidusskolas Mīlestības balle. Šogad tradīcijas tika mainītas un mīlētājiem tika piedāvāts cita satura pasākums.
 Skolēnu pašpārvaldes mērķis bija veidot pasākumu, kas vēl nav bijis Ikšķiles vidusskolā, kas piesaistīju skolēnus, absolventus un viņu draugus.
Melnajā piektdienā, 13.februārī, Ikšķiles vidusskolas 7.-12.klašu skolēni kopā ar draugiem  tika aicināti apmeklēt pasākumu ar nosaukumu „Vakara šovs ar Pašvaldi”. Skolas aktu zālē tika ierīkots mazs un omulīgs Pašvalža dzīvoklis, kur Pašvaldis ( Ikšķiles vidusskolas Skolēnu pašpārvaldes mentors Miks Dzenis) uzņēma, intervēja un iepriecināja pasākuma viesus un apmeklētājus.
Apmeklētājiem tika radīta brīva un nepiespiesta gaisotne, kurā tie varēja jautri, nepiespiesti pavadīt vakaru, sēžot nevis krēslos, bet ērtos pufos uz grīdas.
Vakara apmeklētājus priecēja Ikšķiles vidusskolas absolventu  teātra sporta komanda, kura savu kopīgo radošo darbību bija pārtraukuši pirms 5 gadiem. Jauniešu izspēlētās etīdes un spēles radīja smaidu skatītājos un atkalredzēšanās prieku pašos.
Par smiekliem un jautru gaisotni parūpējās arī Rūdolfs Kugrēns ar savu stand-up jeb stāvizrādi. Rūdolfs caur humora prizmu ļāva paskatīties uz ļoti ikdienišķām lietām, kurās ikdienā nemaz nepamanam šo komisko pusi.
Smiekliem neļāva rimties arī improvizācijas teātra „Hamlets” dalībnieki, kuri ne tikai paši izspēlēja dažādas komiskas situācijas un improvizācijas spēles, bet iesaistīja arī vakara apmeklētājus, ļaujot tiem kļūt par aktieriem un izkustēties no savas ērti ieņemtās vietiņas.
Vakara noslēgumā gaismas Pašvalža dzīvoklī nodzisa un vakara apmeklētājiem bija iespēja noskatīties filmu kopā ar Pašvaldi un Skolēnu pašpārvaldi, kas bija labs noslēgums smieklu pilnajam vakaram.
Paldies jāsaka Ikšķiles uzņēmējiem - „Liberts” un „Rūberts”, jo katrs mākslinieks tika pie bioloģiskas bērzu sulas un gardiem konditorejas izstrādājumiem.

Paldies arī visiem pasākuma apmeklētājiem, jo mums kopā Melnā piektdiena izvērtās par smieklu pilnu un jautru vakaru! J

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru