otrdiena, 2015. gada 24. februāris

JAUNIEŠI IZIES “ĀRPUS RĀMJIEM”


Ikšķiles novada jaunieši (15-25 gadi) aicināti pieteikties neformālās izglītības apmācībām „Out of frame”, kas notiks skolēnu pavasara brīvlaikā no 18. līdz 20.martam viesu namā „Debesu bļoda”.
Jauniešiem būs iespēja kopā ar Salaspils un Olaines jauniešiem mācīties kā veidot komandu, kļūt par līderiem un īstenot savus mērķus, uzzināt kā aktīvi iespējams līdzdarboties savā pašvaldībā, kā arī iepazīt citu jauniešu pieredzi.
Apmācības vadīs piedzīvojuma organizācijas „Lūzumpunkts” treneri Lauma Žubule un Valters Melderis. Organizācijas Lūzumpunkta pārliecība, ka cilvēki mācās caur pašu personisko pieredzi, emocijām, darbību, līdz ar to katrs mazais vai lielais piedzīvojums ir arī solis attīstība – individuālajā vai komandas. Katram ir iespēja atrast laiku piedzīvojumam. Atrodi arī Tu!

“Out of frame” ir pirmais seminārs, kurā es piedalījos un uzreiz varu teikt to, ka tas atstāja lielu iespaidu. Trīs dienās es iepazinos ar 20 jauniem cilvēkiem, no kuriem es varu daudz ko mācīties un kurus varu uzskatīt par draugiem. Kā arī iegūtā pieredze, informācija un labās emocijas dod vēl lielāku sajūsmu par piedzīvoto” pagājušā gada dalībniece Sabīne Vaivodiša no Ikšķiles.

Dalība jauniešiem apmācībās ir bez maksas. Seminārā tiks nodrošināta ēdināšana, naktsmītnes un transports.
Pieteikšanās līdz 11. martam.
Vietu skaits ierobežots!

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Jaunatnes lietu speciāliste Agnese Jankuna, tālr.: 26314619 agnese.jankuna@ikskile.lv

Apmācības organizē Ikšķiles, Olaines un Salaspils pašvaldības.
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru