otrdiena, 2014. gada 7. oktobris

Apmācības Jauniešiem

PIESAKIES! ELKŠŅOS NOTIKS APMĀCĪBAS JAUNIEŠIEM.


Ikšķilē, Elkšņu Brīvajā skolā no 25.-26. oktobrim notiks starpnovadu apmācības jauniešiem, kurās piedalīsies jaunieši no Ikšķiles, Ogres, Ķeguma un Lielvārdes. Apmācības tiek rīkotas biedrības “NEXT” un biedrības "Projektu darbnīca" projekta „TU.ESI.LV” ietvaros.

Apmācības paredzētas jauniešiem vecumā no 13-25 gadiem, kuri jau darbojas vai vēl tikai plāno darboties novada jauniešu domēs un vēlas līdzdarboties novada sabiedriskajā dzīvē. Apmācību laikā notiks praktiska darbošanās, kas saistīta ar tēmu komunikācija un līdzdalība.

“Apmācību laikā jauniešiem būs iespēja plašāk izprast jauniešu domes būtību un darbību, uzzināt, kā efektīvāk izmantot iespējas, ko dod darbošanās jauniešu domē, kā arī iepazīties ar citu jauniešu pieredzi, kuri darbojas jauniešu domēs, un rast idejas kopīgai un efektīvai jauniešu sadarbībai starpnovadu līmenī arī turpmāk ” atzīst biedrības "Projektu darbnīca" pārstāvis un apmācību vadītājs Rinalds Rudzītis.

Pieteikšanās līdz 17. oktobrim!

Papildus informācija par pasākumu un pieteikšanos pieejama pie Ikšķiles novada jaunatnes lietu speciālistes Agneses Jankunas: e-pasts agnese.jankuna@ikskile.lv, tālr. 26314619.

Projekta “TU.ESI.LV” mērķis ir veicināt Latvijas reģionu jauniešu līdzdalības, uzņēmējdarbības un sadarbības prasmes. Projekta ietvaros visos Latvijas reģionos norisinās forumi, tikšanās, diskusijas, apmācības, kā arī citas aktivitātes, kuru laikā bērni un jaunieši iegūst līdzdalības, uzņēmējdarbības un sadarbības prasmes un pieredzi, lai iesaistītos savas pašvaldības dzīvē un sabiedrībā notiekošajā.
 darbnīca" un citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā. Projektu "TU.ESI.LV" finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu "TU.ESI.LV" finansē EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts un Aizputes un Ogres novada dome. Vairāk informācijas www.sif.lv, www.eeagrants.lv, www.eeagrants.org un www.aizputesnovads.lv.Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru