pirmdiena, 2014. gada 11. augusts

Go Beyond

Sākusies pieteikšanās jauniešu attīstības programmai Go Beyond
Jaunieši vecumā no 18 līdz 23 gadiem ir aicināti pieteikties jauniešu attīstības programmai Go Beyond. Jau ceturto gadu pēc kārtas jaunieši varēs izaicināt savas spējas, prasmes un nākotni. Programmu atzīst tādi darba devēji kā Rimi Latvia, Microsoft Latvia, Statoil Fuel and Retail Latvia, Working day Latvia, GlaxoSmithKline Latvia, Swedbank un citi. Pieteikšanās www.gobeyond.lv ir līdz 13.septembrim. Šogad ar Ikšķiles novada domes atbalstu programmā varēs piedalīties 2 jaunieši no Ikšķiles. 
Jauniešu attīstības programma Go Beyond tika uzsākta 2011.gada jūnijā ar mērķi uzlabot jauniešu profesionālās un sociālās prasmes, konkurētspēju darba tirgū, kā arī popularizēt neformālo izglītību Latvijā. Go Beyond programma ilgst 10 mēnešus un sastāv no trīs daļām: četru dienu personīgās attīstības semināra, sociālajiem projektiem komandās un sava individuālā projekta realizācijas. Paredzēts, ka šogad viens no pieciem sociālajiem projektiem tiek īstenots arī Ikšķilē. 
„Go Beyond programma attīsta jaunus līderus, izkopjot viņu stratēģiskās, organizatoriskās un vadības prasmes, līdz ar to palielinot viņu izpratni par atbildību. Mēs esam lepni, ka varam būt daļa no šī projekta!” atbalstu programmai izsaka Santa Magone, Rimi Latvia atlases un attīstības speciāliste.
"Ja jauniešiem būtu vairāk šādu iespēju apgūt profesionālās un personīgās prasmes teorijā un praksē vēl universitātes laikā, viņi kļūtu par vērtīgākiem nākotnes darba ņēmējiem. Kā izcelt svarīgāko, atrast prioritātēs un plānot savu darbu? Kā reaģēt uz konflikta situācijām darbā? Kā izveidot uzticamas un profesionālas attiecības ar klientiem un kolēģiem?" par svarīgāko darbiniekos stāsta Jekaterina Leidmane, Statoil Fuel and Retail Latvia biznesa atbalsta direktore.
Lai nodrošinātu individuālu pieeju katram dalībniekam, katru gadu tiek uzņemti ne vairāk kā 25 dalībnieki. Ar jauniešiem visas programmas laikā strādā sertificēti personīgās izaugsmes treneri jeb kouči, palīdzot katram jaunietim individuāli rast atbildes uz jautājumiem, izprast paša uzskatus, mācīties no savām pieredzēm, izdarīt sev piemērotākās izvēles un attīstīt izvēlētās prasmes. Individuālo projektu realizācijai tiek piemeklēti mentori no projektos izvēlētajām darbības nozarēm, kuri palīdz projektu veiksmīgi īstenot.
 „Jauniešiem programmā ir iespēja regulāri uzzināt, kā veiksmīgi, panākumiem un pieredzes bagāti cilvēki plāno savu laiku un ikdienas prioritātes, izvirza un sasniedz savus mērķus, pēc kādiem principiem un vērtībām viņi izvēlas dzīvot un kā viņi veido savu tēlu gan publiski, gan privāti. Viņu stāstos savijas gan pieredze, gan teorija, kas pierādījusi sevi dzīvē. Šīs atziņas un ieteikumus jaunieši uzreiz var izmantot ikdienā, praktizējot tos sociālajos un individuālajos projektos,” stāsta Kristiāna Pavlova, programmas vadītāja un viena no biedrības Go Beyond dibinātājiem.
Vairāk par programmu lasiet vietnē www.gobeyond.lv, kā arī sekojiet jaunumiem Go Beyond Facebook lapā. 

Papildu informācija: 
Marta Tomase 
Go Beyond sabiedrisko attiecību vadītāja
Telefons: (+371) 26522446
Mājaslapa: www.gobeyond.lv

Agnese Jankuna
Ikšķiles novada jaunatnes lietu speciāliste
Telefons: (+371) 26314619
E-pasts: agnese.jankuna@ikskile.lv

Mājaslapa: www.ikskile.lv


Nav komentāru:

Komentāra publicēšana