pirmdiena, 2014. gada 26. maijs

Iespēja!

IE[SPĒJA] sportisko un radošo aktivitāšu dienas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – aicinām pieteikties brīvprātīgos jauniešus!


Ikšķiles novada pašvaldības Dienas centrā jau gadu darbojas atbalsta grupa cilvēkiem ar intelektuālās un fiziskās attīstības traucējumiem. Šīs grupas mērķis ir - cilvēku integrācija sabiedrībā un maksimāla iesaiste socializācijas pasākumos. Arī uz Dienas centru „Saime” Ogrē ik dienu dodas cilvēki ar intelektuālās attīstības traucējumiem.
Starp abiem Dienas centriem ir izveidojusies laba sadarbība, jo, mūsuprāt, cilvēki, kuri apmeklē gan Ikšķiles, gan Ogres Dienas centru, ir samērā izolēti, viņiem ir maz iespēju iziet un integrēties mūsdienu sabiedrībā, - kur nu vēl pilnvērtīgi iekļauties ikdienas dzīvē! 
Taču neskatoties uz veselības problēmām, viņos ir ļoti liela vēlme dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, būt saprastiem un mīlētiem! 
Šo cilvēku pozitīvā attieksme un neizsīkstošā enerģija pamudināja uz ideju, š.g. 9. - 10.jūnijā atpūtas kompleksā „Turbas” organizēt sportisko un radošo aktivitāšu dienas IE [SPĒJA], kurās piedalītos gan cilvēki ar invaliditāti, gan brīvprātīgie jaunieši bez veselības problēmām no Ikšķiles un Ogres.
  • Pasākuma pirmajā dienā plānotas dažādas sportiskas aktivitātes gan individuāli, gan komandās.
  • Savukārt, pasākuma otrajā dienā, projekta dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja darboties dažādās radošās darbnīcās.

Šajā sakarā aicinām atsaukties visus brīvprātīgos Ikšķiles novada jauniešos piedalīties sportisko un radošo aktivitāšu dienas. 
Pieteikuma anketa: http://visidati.lv/aptauja/970251116/
Vietu skaits ierobežots.
Pasākumā tiks nodrošināta ēdināšana un transports bez maksas. 
Aicinām pieteikties arī, ja iespējams piedalīties pasākumā tikai 1 dienu.
Pašiem dalībniekiem jānodrošina gulēšanai telts un guļammaiss.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Agnese Jankuna, tālr.: 26314619 agnese.jankuna@ikskile.lv

Jauniešiem ir iespēja veikt brīvprātīgo darbu BRĪVPRĀTĪGĀ DARBA SISTĒMA ietvaros.

Ko tas nozīmē?
Kopš maija jaunietim vecumā no 13-25 gadiem būs iespēja veikt brīvprātīgo darbu Ikšķiles pašvaldībā. Sakrājot noteikto stundu skaitu, jaunietis saņems apliecinājumu, kas apstiprinās iegūtās prasmes, iemaņas un darba pieredzi. Šis apliecinājums varēs kalpot kā pirmās darba pieredzes apliecinājums, ko varēs pievienot arī savam CV.

Lai uzsāktu brīvprātīgo darbu jaunietim ir jāveic tikai 5 soļi: 
1. Jāiepazīstas ar brīvprātīgā darba vadlīnijām.
2. Jāaizpilda Brīvprātīgā darba veicēja pieteikuma anketa, tādējādi reģistrējoties brīvprātīgo datu bāzē un regulāri saņemot aktuālo informāciju par brīvprātīgā darba iespējām novadā.
3. Jānoslēdz vienošanās par brīvprātīgā darba veikšanu.
4. Jāsaņem Brīvprātīgā darba uzskaites grāmatiņa un jāsāk krāt stundas.
5. Saņem apliecinājumu pēc nostrādātām 60 stundām.
Apliecinājumā tiks norādītas iegūtās prasmes, iemaņas un jauniegūtā darba pieredze, kuru oficiāli varēsi pievienot savam CV.

Vairāk par Ikšķiles novada jauniešu brīvprātīgā darba organizēšanas kārtība skat. šeit: http://ikskile.lv/brivpratigais-darbs


Garantējam kopā jauki pavadīt laiku!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru