sestdiena, 2014. gada 17. maijs

Ghetto Games

30.maijā, piektdienā, Ikšķiles vidusskolas stadionā (adrese: Skolas iela 2, Ikšķile) notiks Latvijā lielākās jauniešu ielu kultūras un sporta kustības „Ghetto Games“ viens no izbraukuma turnīra posmiem.
Pasākuma pirmā daļa – „Ghetto Games” Kids – sāksies plkst. 12:00 ar svinīgo atklāšanu pie skolas. „Ghetto Games” Kids piedalīsies Ikšķiles novadu skolas (1.-6. klašu skolēni). Mazajiem sportistiem būs jāveic dažāda veida veiklības uzdevumi. Ghetto GamesKids notiks pirmo reizi un ir Ikšķiles pašvaldības iniciatīva.
Mazos sportot gribētājus īpaši atbalsta Fazer un Skrīveru saldumi.
Otrā daļa, „Ghetto Games” ielu kultūras un sporta sacensības sāksies plkst. 18:00 Ikšķiles vidusskolas stadionā. „Ghetto Games” ietvaros notiks sacensības ielu basketbolā, mini futbolā, florbolā un ielu vingrošanā. Sacensību nolikumi un iepriekšēja reģistrēšanās iespējama „Ghetto Games” mājaslapā www.ghettofamily.com. Reģistrācija pasākuma dienā no plkst. 17:00 Ikšķiles vidusskolas stadionā.
Sacensību nolikumi un komandu reģistrācija:

Ghetto Basket: http://www.ghettofamily.com/games/ghetto_basket/nolikums/

Ghetto Floorball: http://www.ghettofamily.com/games/floorball/nolikums/

Ghetto

Football: http://www.ghettofamily.com/gg/lat/games/ghetto_football/nolikums/?text_i d=1461081
Ielu vingrošana: http://www.ghettofamily.com/games/ielu_vingrosana/nolikums/ Savukārt plkst. 22:00 Ikšķiles estrādē notiks diskotēka, kurā spēlēs DJ Roberts
Ozoliņš. Ieeja bez maksas.
Ghetto Games 6. sezonā kopumā notiks 160 pasākumi visā Latvijā. Visas vasaras garumā tiks rīkoti lielāki un mazāki Ghetto Games izbraukuma turnīri tādās Latvijas pilsētās kā Mārupe, Krāslava, Salaspils, Brocēni, Valka, Cēsis, Alūksne, Jūrmala, Jēkabpils un citviet. Bet Ghetto Games vasaras kulminācijas būs Ghetto Games Festivāls Ventspilī, Sprite Slam Dunk konkurss Rīgā, Grīziņkalnā, un grandiozais sezonas noslēguma pasākums 11.novembra krastmalā.
KAS IR GHETTO?
(informācija no Ghetto mājaslapas www.ghettofamily.com)
Ghetto šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī. Zem Ghetto karoga tiek organizēti teju 70 pasākumi sezonā. Tūkstošiem jauniešu ir iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku.
Zīmola leģenda:
Ghetto kustība aizsākās globālās ekonomiskās krīzes zemākajā punktā, vienā no Rīgas sociāli nelabvēlīgākajiem rajoniem – Grīziņkalnā. Grīziņkalns jau vēsturiski ir darbaļaužu un ielu bērnu rajons, kurā iedzīvotāji pulcējušies vairākos revolucionāros notikumos. Krīzes laikā apstājās daudzas jomas un ienākumu avoti, kas bija labs iemesls sākt darīt lietas, kuras mīlam. Tas bija laiks, kad nomāktos prātus varēja glābt sports – demokrātisks sports, kas neprasa lielus līdzekļus: ielu basketbols, ielu vingrošana, ielu dejas, futbols un citi. Šajā laikā cēli mērķi un sponsori parasti nesatikās. Grīziņkalnā vienā ielas pusē puišeļi skraidīja ar melnām mutēm, otrā pusē stāvēja ielas meitas, un rajons pilns ar dzērājiem. Reāls geto. No tā arī veidojies nosaukums, vienīgi šis Ghetto nedegradē – šis Ghetto ceļ!

Ghetto misija:
Visi darbības mērķi ir pielāgoti galvenajam uzdevumam – sakārtot vidi ap sevi un padarīt pasauli labāku! Vienīgā panākumu atslēga ir smags darbs un mērķtiecība!
Ghetto Alianse – aktīvu jauniešu iniciatīvas projekts
“Šogad esam uzsākuši īpašu projektu – Ghetto Alianse, pateicoties kurai Ghetto Games tradīcijās norisināsies vairāk nekā 90 pasākumi Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās – Vecumniekos, Limbažos, Gulbenē, Sabilē, Olainē, Valmierā, Ozolniekos, Jēkabpilī, Rojā, Talsos, Siguldā, Ķekavā, Balvos un Rēzeknē,” stāsta Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans. “Ghetto Alianse ir īpaša ar to, ka šo pasākumu rīkošanas iniciatīvu pilnībā uzņemas vietējie jaunieši, bet Ghetto Games iesaistās tieši tik daudz, lai sniegtu padomu un "turētu roku uz pulsa", lai pasākumi notiktu labākajās Ghetto Games tradīcijās. Regulāru sportisko aktivitāšu lomu jauniešu brīvā laika pavadīšanā, it īpaši vasaras brīvlaikā, arvien vairāk sāk novērtēt Latvijas pašvaldības,” uzsver Raimonds Elbakjans.
Ļoti ceram, ka arī Ikšķiles novada sportiskajiem jauniešiem šis pasākums būs kā motivācija veidot Ghetto Alianse Ikšķilē!

„Ghetto Games” organizē: Ghetto Family

„Ghetto Games” atbalsta:

Rīgas dome, adidas, Sport2000, Latvijas Futbola federācija, Mārtiņa Beķereja, Būvniecības ABC, Karcher, Everest.

Dynamics Racing oil, Aerodium, Latvijas Gumijlēcēju klubs, Latvijas Tautas Sporta asociācija, Latvijas Sporta Federāciju padome, Latvijas Florbola savienība, Sporta Punkts, Veselības Fabrika, RE Autoclub, Donerre Suspension, Papyrus, Mc Ābols, Premia.
Mārupes novada dome, Ventspils pilsētas dome, Ventspils Sporta pārvalde un olimpiskais centrs „Ventspils”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Jūrmalas pilsētas dome, Alūksnes novada dome, Dobeles novada pašvaldība, Salaspils novada dome, Bauskas novada pašvaldība, Valkas novada dome, Smiltenes novada dome, Ikšķiles novada pašvaldība, Brocēnu novada pašvaldība, Krāslavas novada pašvaldība.


Uz „Ghetto Games“ sacensībām, kas sāksies plkst.18:00 aicināts ikviens interesents un iepriekšminēto sporta veidu pratējs. Reģistrācija dalībniekiem no plkst.17:00.  
 „Ghetto Basket“ turnīrā dalībnieki sacentīsies vairākās vecuma grupās – vīrieši, kas dzimuši 1997.gadā un vecāki, U16 grupā - 1998.gadā dzimuši puiši un jaunāki, U14 grupā – 2000.gadā dzimušie un jaunāki, U12 grupā – 2002.gadā dzimušie un jaunāki puiši. Arī dāmas sacentīsies četrās vecuma grupās – basketbolistes, kas dzimušas 1997.gadā un agrāk, U16, U14 un U14 grupās. Savukārt  „Ghetto Floorball” dalībnieki sacentīsies trijās vecuma grupās- vecākā grupa: 1997.gadā dzimušie un vecāki, jaunākā grupa: 1998.gadā dzimušie un jaunāki, kā arī bērnu grupa: 2000.gadā dzimušie un jaunāki. Izvērtējot dalībnieku daudzumu katrā grupā, tās var tikt arī apvienotas. „Ghetto Football” turnīrā, neatkarīgi no vecuma, būs iespējams spēlēt tikai vienā- kopējā grupā.

Dalības maksa jaunākajās grupās – 1,5 EUR, vecākajā grupā – 3 EUR. Skatītājiem pasākums ir  bez maksas.

Pirms tradicionālā “Ghetto Games” izbraukuma turnīra, plkst.12:00 norisināsies arī “Ghetto Games” Kids pasākums, kurā piedalīsies Ikšķiles novadu skolas 1.-6.klašu skolēni, veicot dažāda veida veiklības uzdevumus.

Kā zināms, jaunajā sezonā ielu kultūras un sporta kustība „Ghetto Games“ rīko sacensības nevien savā mītnes vietā – Grīziņkalna  sporta kompleksā, bet arī daudzās Latvijas pilsētās, tostarp Dobelē, Salaspilī, Alūksnē, Valmierā un citviet. Vasaras sezonā paredzēti arī trīs svarīgi pasākumi – 22.jūlijā Grīziņkalnā starptautiskais „Slam dunk“ konkurss ar pasaules līmeņa sportistu piedalīšanos, no 8.līdz 10.augustam Ventspilī, savukārt, tiks rīkots starptautiskais starptautiskais ielu kultūras, sporta un mūzikas „Ghetto Games festivāls Ventspilī". Sezona noslēgsies ar vērienīgo pasākumu 30.augustā Rīgā, 11.novembra krastmalā. 
“Ghetto Games” Ikšķilē tiek organizēti sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldību.

Savukārt plkst. 22:00 Ikšķiles estrādē notiks diskotēka, kurā spēlēs DJ Roberts Ozoliņš. Ieeja bez maksas.


„Ghetto Games” organizē: Ghetto Family

„Ghetto Games” sezonas galvenie partneri: Latvijas Universitāte, Ghetto Burger, basketbola klubs “VEF Rīga”

„Ghetto Games” atbalsta: 
Rīgas dome,  adidas, Sport2000, Latvijas Futbola federācija, Mārtiņa Beķereja, Būvniecības ABC, Karcher, Everest.
Dynamics Racing oil, Aerodium, Latvijas Gumijlēcēju klubs, Latvijas Tautas Sporta asociācija, Latvijas Sporta Federāciju padome, Latvijas Florbola savienība, Sporta Punkts, Veselības Fabrika, RE Autoclub, Donerre Suspension, Papyrus, Mc Ābols, Premia.
Mārupes novada dome, Ventspils pilsētas dome, Ventspils Sporta pārvalde un olimpiskais centrs „Ventspils”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Jūrmalas pilsētas dome, Alūksnes novada dome, Dobeles novada pašvaldība, Salaspils novada dome, Bauskas novada pašvaldība, Valkas novada dome, Smiltenes novada dome, Ikšķiles novada pašvaldība, Brocēnu novada pašvaldība, Krāslavas novada pašvaldība.

Informatīvi atbalsta: LTV7, Draugiem.lv, Pieci.lv, Tvnet.lv, Sportacentrs.com, JCDecaux, Sporta avīze, Young.lv, Forum Cinemas.

Papildus informācija:
www.ghettofamily.com
www.draugiem.lv/ghettogames
www.twitter.com/ghettogames
www.facebook.com/ghettogames

Vairāk info: 
Gunta Lipiņa, Ghetto Games galvenā menedžere, 
E-pasts: gunta@ghettogames.lv , 
Mob.tālr.+371 26399856


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru