svētdiena, 2014. gada 6. aprīlis

Pierīgas reģiona skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss Jūrmalā


   2. aprīlī Jūrmalas pilsētas teātrī notika Pierīgas reģiona skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss, kurā Ikšķiles novadu pārstāvēja Tīnūžu pamatskolas un Ikšķiles vidusskolas skolēni gan ar skatuves runas priekšnesumiem, gan ar literāriem uzvedumiem.  Iepriekšējā, t.i., starpnovadu ( Ikšķiles, Salaspils, Ķekavas, Carnikavas, Olaines) kārtā, uz nākamo Jūrmalā tika izvirzīti Tīnūžu pamatskolas skolēni Amanda Patjanko, 1. kl. skolniece,  Jānis Bērziņš, 6. kl. skolnieks,  un 1.-5. kl. skatuves runas pulciņa dalībnieki ar literāro uzvedumu – O. Vācieša ”Jampadraci”. 
   Savukārt Ikšķiles vidusskolu skatuves runas konkursā pārstāvēja 12. kl. skolniece Elza Rābe un literārais uzvedums, ko bija sagatavojuši  9.-12.kl. skolēni un kas bija veltīts O. Vācietim -  „Meitenei no manas klases”.
    Mūsu novads var lepoties, ka godam esam sevi parādījuši citiem, paši savus spēkus pārbaudījuši daudz lielākā konkurencē un visi pārstāvji mājās atgriezušies ar 1. pakāpes diplomiem.

    Tālāk sekosim informācijai, kuri skolēni un kolektīvi tiks aicināti 17. maijā, Latvijas muzeju naktī,  uzstāties gan O. Vācieša, gan E. Smiļģa muzejā. Paldies ne tikai skolotājām Gundai Latišai un Zanei Bēķei, kuras palīdzēja bērniem un jauniešiem sagatavot skatuves priekšnesumus, bet arī pārējām iesaistītajām skolotājām – Evai Ozerei, Ingunai Bērziņai, Lindai Ivanovai par atbalstu gan rūpēs par bērniem dienas garumā, gan arī par dalību literāro uzvedumu  tehniskajā un mākslinieciskajā izpildījumā. 


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru