pirmdiena, 2014. gada 20. janvāris

Jauniešu domes sēde!


Trešdien, 15. janvārī, Ikšķiles vidusskolā notika pirmā jauniešu domes* izveides tikšanās, uz kuru bija sapulcējušies 17 jaunieši gan no Ikšķiles, gan Tīnūžiem.

Tikšanās reizē kā pirmais notika atskats par paveikto pērnajā gadā no jūnija līdz decembrim - aktivitātēm un organizētajiem pasākumiem. Bijuši gan plusi, gan mīnusi, un vēl ir lielas iespējas augt un attīstīties. Pēc tam tika veikti dažādi komandu saliedējoši uzdevumi, kā arī, sadaloties pa grupām, topošās domes sastāvs sāka darbu pie aktivitāšu plāna sastādīšanas 2014. gadam. Pirmajā domes sēdē tika veikts arī pirmais vēsturiskais balsojums par Valentīndienas balli. Savukārt, noslēgumā jaunieši tika iepazīstināti ar jaunumiem jaunatnes jomā, kā arī vienojās par turpmākajiem tikšanās laikiem - topošās jauniešu domes sēdes notiks katru trešdienu plkst. 18:00
Nākamā topošās Ikšķiles jauniešu domes sēde notiks 22.01. (trešdiena) plkst. 18:00 Ikšķiles vidusskolā 010 kabinetā. Ikviens aicināts pievienoties!
Plānotā darba kārtība:
1. Viesi:
  • Ikšķiles pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Dace Kļaviņa
  • PPP biedrība „Zied zeme” pārstāvis Māris Cīrulis par projektu Ideju armija
2. Valentīna diena - Ilze Rizena par organizēšanu
3. 2014. gada aktivitāšu plāns - precizēšana
4. Dažādi jaunumi saistībā ar Ēnu dienu, Uzņēmēju gada balvu u.c.

*Jauniešu dome ir viens no jauniešu līdzdalības veidiem pašvaldībā, kas sekmē pašvaldības jauniešu sadarbību, jauniešu līdzdalību pašvaldības lēmumu pieņemšanas procesā, pieredzes apmaiņu un iniciatīvas.
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru