ceturtdiena, 2013. gada 26. decembris

Dream! Foundation – visiem, kas sapņo studēt ārzemēs!

Dream Foundation ir starptautiska organizācija, kas iepazīstina jauniešus ar studiju iespējām ārzemju augstskolās. Dream Foundation sadarbojas ar vairāk nekā 50 augstākās izglītības iestādēm 16 pasaules valstīs un piedāvā vairāk nekā 3000 dažādas studiju programmas.
Organizācija piedāvā bezmaksas konsultācijas par studiju iespējām, palīdz noformēt pieteikumu, izmantojot Dream Foundation sistēmu internetā, kur, aizpildot tikai vienu pieteikumu, iespējams vienlaikus pieteikties studijām vairākās augstskolās vairākās valstīs! Pieteikuma iesniegšanas process ir vienkāršs un viegli pieejams.
Organizācija rīko seminārus par studijām ārzemēs, tikšanās ar augstskolu pārstāvjiem un ārzemju studentiem, lai jaunieši uzzinātu par viņu pieredzi un rastu atbildes uz jautājumiem. Dream Foundation rīko arī angļu valodas testu, kuru nokārtojot, iespējams pieteikties studijām ārzemju universitātēs. Vairāk informācijas par organizāciju mūsu mājas lapā www.dreamfoundation.eu.
Dream Foundation pārstāvji labprāt piedalās informatīvos pasākumos par studiju iespējām ārzemēs. Semināru un lekciju tēmas, par ko parasti runājam prezentācijās:
* Ārzemju izglītības plusi un mīnusi.
* Izglītības iespējas ārzemēs, liekot uzsvaru uz valstīm, kurās pieejama kvalitatīva izglītība angļu valodā, kā arī pieejams finansiāls atbalsts studijām (Lielbritānija, Nīderlande, Dānija).
* Studiju finansējuma iespējas.
* Pieteikumu iesniegšanas kārtība un kritēriji.
* Padomi par sadzīvi ārzemēs un citu studentu pieredze.
Katru gadu Dream Foundation veic pētījumu, lai noskaidrotu, kāds ir jauniešu viedoklis par studijām ārzemēs.
Aptaujas anketa elektroniski pieejama šeit: ej.uz/aptauja-studijas-arzemes. Būsim pateicīgi, ja palīdzēsit mums izplatīt informāciju par aptauju, lai arī jūsu pašvaldības jauniešu viedoklis tiktu ņemts vērā mūsu pētījumā!
Dream Foundation piedāvā jauniešiem bezmaksas konsultācijas par studijām ārzemēs gan klātienē, gan sagatavojot atbildes uz jautājumiem e-pastā. Organizācija interesentiem katru mēnesi izsūta jaunāko informāciju par studijām ārzemēs. 
Dream Foundation mājas lapā pieejama gan informācija par studijām ārzemēs, gan testi, kuros iespējams noskaidrot, piemēram, sev piemērotu karjeras virzienu vai savu angļu valodas zināšanu līmeni.
Esam atvērti sadarbības piedāvājumiem! Ja vēlaties organizēt informatīvu pasākumu jauniešiem par studiju iespējām ārzemēs, mēs labprāt tādā piedalītos! Kā arī – ja zināt jauniešus, kam informācija par studijām ārzemēs ir aktuāla, mēs viņiem labprāt palīdzēsim!


Dream Foundation internetā un sociālajos tīklos:
E-pasts: latvia@dreamfoundation.eu
Mājas lapa: www.dreamfoundation.eu
Blogs, studentu pieredzes stāsti: http://dream-foundation-latvia.blogspot.com/
Twitter: https://twitter.com/DFLatvia
Facebook: https://www.facebook.com/DFLatvia
Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/dflatvija

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru