ceturtdiena, 2013. gada 17. oktobris

Ikšķiles lakstīgalas pogo Rīgā


   Kā spilgtā saule, kas atsauca atmiņā šī gada karsto vasaru,  šorīt  Ikšķiles vidusskolas  mazās dziedātājas saņēma  pateicību par dalību Dziesmu un deju svētkos.
  Kāds tad bija šis dziesmotais laiks? Vokālā ansambļa skolotāja Sarmīte Viļuma stāsta: „ 5.jūlijs bija saulaina, karsta, bet fantastiska diena! Bezgala jaukas sajūtas, jo meitenēm  ar dziedātajām dziesmām bija iespēja piedalīties lielajos Dziesmu un deju svētkos. Ieskandinājām Rīgu  un priecējām ne tikai rīdziniekus, bet arī Rīgas viesus, kuri  šajos svētkos bija sabraukuši no malu malām. „
  Tas nekas, ka meitenēm vasaras  brīvlaiks un citi bērni tajā laikā dodas atpūsties. Meitenes ar prieku  mēģināja, gatavojās šim pasākumam,  papildināja un „ noslīpēja”  gada laikā iemācīto repertuāru.   Liels darbs ieguldīts, taču  gandarījums un labās sajūtas  nāca dubultā!
  Meitenes priecājās, ka  par viņu pašu konkursos nopelnīto naudiņu, ko dome dāvāja kā atzinību par sasniegumiem,  tika pašūdināti  jauni, skaisti tērpi. Līnai vislabāk paticis Lido centrā, kur kopā ar viņam uzstājās arī deju kolektīvi un kādā brīdī tveici nomainīja stiprs lietus, kas padarīja  neaizmirstamu  šo „ slapjo uzstāšanos” , jo ne dziedātājiem, ne skatītājiem netraucēja  stiprais lietus. Skaista un sirsnīga bija uzstāšanās Saules muzejā, kur  mazās dziedātājas  arī veidoja katra savu saulīti- ieliekot  tajā savas labās domas un vēlējumus. Kaut vairāk būtu šādu skaistu brīžu,  teic dziedošās meitenes- Arita  Siliņa, Loreta Lasmane, Līna Māra Krastiņa, Annija Bērziņa, Dārta Filipova,  Krista Igenberga, Elīza Meijere, Kristiāna Legzdiņa,  Linda Rekmane, Megija Siliņa. 
     Paldies skolotājai Sarmītei Viļumai, kura iemācījusi meitenēm tik daudz skaistu dziesmu un radījusi iespēju piedalīties daudzos koncertos, konkursos, arī šis vasaras neaizmirstamajos Dziesmu un deju svētku ielu koncertos!

Direktora vietniece audzināšanas un ārpusklases darbā    Inguna Bērziņa

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana