pirmdiena, 2013. gada 14. oktobris

Ideālā Ikšķile!


Ideāla Ikšķile superīgam jaunietim – ko tas nozīmē Tev?

Š.g. 26. oktobrī (sestdiena) Elkšņu skolā notiks Ikšķiles novada jauniešiem radošais seminārs „Ideāla Ikšķile superīgam jaunietim – ko tas nozīmē Tev?”.
Radošais seminārs notiek ar mērķi noskaidrot jauniešu idejas, vajadzības un vēlmes, kā arī sniegt informāciju jauniešiem par iespējām tās realizēt. Radošajā seminārā jauniešiem (13.-25. gadi) būs iespēja dalīties ar viedokli, kas man kā jaunietim nepieciešams Ikšķilē, kopā ģenerēt jaunas idejas un radīt ideālu Ikšķiles novadu atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm. Radošais seminārs ir arī lieliska iespēja satikt citus Ikšķiles novada jauniešus un atrast domubiedrus savām idejām.

Semināru vadīs Līga Rudzīte, kura tikai dažas dienas atpakaļ atgriezusies no Āfrikas ar jauniem piedzīvojumiem. Līga darbojas nevalstiskajā sektorā un studē sociālo antropoloģiju. Līga pati saka „Mani interesē pārmaiņu iespējamība gadījumos, kad jau ierasts darīt vienā veidā - ja cilvēks izvēlas labāko no iespējām, kā izveidot vajadzību pēc jauna rīcības mustura?”

Seminārā tiks nodrošināta ēdināšana un nepieciešamības gadījumā arī transports uz Elkšņu skolu un atpakaļ.
Semināra sākums plkst. 10:00, ierašanās no plkst. 9:00
Pieteikšanās: līdz 22.oktobrim. Pieteikuma anketa: http://visidati.lv/aptauja/869472157/
Vietu skaits ierobežots.
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Agnese Jankuna, tālr.: 26314619 agnese.jankuna@ikskile.lv

Garantējam kopā jauki pavadītu dienu!

Seminārs notiek Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātā projekta „Jaunatnes politikas indeksa aprēķināšana Ikšķiles novadā” ietvaros.

Agnese Jankuna
Jaunatnes lietu speciāliste

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru