pirmdiena, 2013. gada 30. septembris

Drošības diena Ikšķiles vidusskolā

25.septembrī Ikšķiles vidusskolā tika rīkota Drošības diena. Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) darbinieki stāstīja Ikšķiles vidusskolas 1.- 6.klašu audzēkņiem, kas jāievēro, lai justos droši uz ielas, skolā un mājās, kā jāuzvedas, lai dzīvība un veselība nebūtu apdraudēta. Bērni ar lielu interesi klausījās RPP Reģionālās vadības pārvaldes Preventīvās nodaļas inspektores Helēnas Brūnas un RPP Ķekavas novada pārvaldes galvenā inspektora Gundara Dzeņa stāstījumā. "Pēc šīs tikšanās daudzi no sākumskolas skolēniem vēlēsies būt policisti," teic skolotājas, "Gundara Dzeņa staltais augums, stāja, stingrā un noteiktā runa ir etalons, kādam jābūt policistam. Ir svarīgi, ka policijas darbinieki atgādina, ka ikviens skolēns ir atbildīgs par tiem lēmumiem, kurus viņš pieņem, un vecākiem jāatrod laiks sava bērna audzināšanai, jo skolas galvenais uzdevums ir skolēnu izglītošana."

RPP pārstāvji atzīst, ka Ikšķiles vidusskolas skolēni ir labi informēti par drošību, par ko galvenokārt jāpateicas skolotājiem, kuri ar bērniem strādā ikdienā."Mēs tikai nostiprinām skolēnu zināšanas drošības jomā un atgādinām piemirstās lietas," uzsver G.Dzenis.
Skola ir pateicīga Reģionālas pašvaldības policijai, ar kuru ir izveidojusies laba sadarbība. "Policisti ir mūsu draugi. Ik rītu viņi mūs sagaida pie skolas un rūpējas par drošu ceļu uz skolu, mēs vienmēr varam griezties pēc palīdzības,policisti seko kārtībai un drošībai mūsu novadā.Viņi ir laipni un smaidīgi," teic skolēni.Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru