svētdiena, 2013. gada 17. marts

Pavasara koncerts „Ziedugravās”

 
           8.marta rītā gandrīz 50 Ikšķiles vidusskolas skolēni – solisti, vokālais ansamblis,  sporta deju dejotāji, tautisko deju kolektīvs, skatuves runas mākslinieki un viesskolēni  no Taizemes, Vācijas un Meksikas- devās uz Skrīveriem, lai sniegtu pavasarīgu koncertu sociālās aprūpes centra „Ziedugravas” kolektīvam. Šo koncertprogrammu veidojām priecīgu, gaišu un krāšņu.  Dekoratīvās noformēšanas un mazo rokdarbnieku pulciņš  bija sarūpējis skaistas dāvaniņas  mūsu Skrīveru draugiem. Jā, mēs viņus saucam par draugiem, jo daudzus gadus esam viesi  gan svētku reizēs, gan brīžos, ka vienkārši gribam apciemot skrīveriešus. Koncerta sākumā skolēni ar pašizgatavotajiem ziedu groziņiem rotāja koncerta telpu un pavasaris ienāca ne tikai ar sporta deju dejotāju  Annas Araides, Evelīnas Grīvītes, Laumas Koncevičas, un Keitas Kenstavičas krāšņajiem tērpiem, bet arī ar viņu temperamentīgajām  dejām,     liego Kristiānas Skrindževskas un Andreja Fokina dejoto valsi.            Ar lielu mīlestību, ovācijām  un īpašām dāvaniņām skrīverieši  sagaidīja mūsu viesskolēnus- Napdaw, Natnicha, Methinee, Marie un Jorke Fernando. Šoreiz pirmo reizi koncertā dejoja 3.klases tautisko deju kolektīvs Daigas Sosnares vadībā. Atceroties nesen mūžībā aizgājušo dzejnieku Imantu Ziedoni, skatuves runas laureāte Anete Vintiša norunāja  fragmentu no  grāmatas „ Nenoteiktā bija”.          Solisti Ilze Rizena un Estere Vētra, Raivis Brūvers, Egīls Zirnītis  un vokālā ansambļa dziedātājas Anete Vintiša, Luīze Opolā un Santa Krasovska dziesmās aicināja pasmaidīt un aizmirst rūpes.    Kopā ar mums jau daudzus gadus  koncertos piedalās dziedošā Zaļkalniņu ģimene, esam sadraudzējušies. Dziesma vieno, tāpēc  jau tradicionāli koncerta noslēgumā kopā ar „ Ziedugravu „ kolektīvu visi kopā dziedājām  sirsnīgas dziesmas.

  Mums bija  gods būt pirmajiem, kuri iemēģināja un muzicēja uz jaunā instrumenta- klavierēm Yamaha, kuras „Ziedugravām” uzdāvināja viņu novadnieks Aivars Millers. Tā ir bauda spēlēt un klausīties   tik skanīgā  instrumentā!
Skolēniem ļoti patīk viesoties Skrīveros, tur ir īpaša gaisotne,  un mēs vienmēr  jūtamies gaidīti. Jau braucot autobusā, skolēni dzied, ir pacilāti un priecīgi, jo  viņiem patīk būt Skrīveros. Tur ir ļoti sirsnīgi un mīļi cilvēki. SAC „Ziedugravas” direktors Pēteris Jansons  ar savu kolektīvu vienmēr ir sarūpējis koncerta dalībniekiem Skrīveru saldumus un iemītnieku pašdarinātas rotas.  Šis koncerts sasilda sirdis ne tikai sirdis citiem, bet arī mums pašiem, jo kas nāk no sirds, arī  iet uz sirdi.  Paldies  „ Ziedugravas”  kolektīvam un  koncertam dalībniekiem!
  Direktora vietniece audzināšanas un ārpusklases darbā Inguna Bērziņa 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru