otrdiena, 2013. gada 22. janvāris

Ēnu diena Saeimā


Saeima jau piekto gadu piedalās Ēnu dienas pasākumos. Ik gadu Latvijas skolu un augstskolu audzēkņi izrāda aktīvu interesi „ēnot” ne tikai Saeimas deputātus, bet arī parlamenta darbiniekus, tādējādi Saeimai kļūstot par vienu no lielākajiem ēnu devējiem valstī.

Lai pieteiktos šī gada 13.februārī „ēnot” Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu, Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri, Saeimas priekšsēdētājas biedru Andreju Klementjevu, Saeimas sekretāru Dzintaru Rasnaču, Saeimas sekretāra biedru Jāni Vucānu, kā arī citus Saeimas deputātus un darbiniekus, skolēnam līdz 30.janvārim uz e-pasta adresi info@saeima.lv jānosūta aizpildīta pieteikuma anketa un motivācijas vēstule. Anketā jānorāda Saeimas deputātu vai darbinieku, kuru vēlas ēnot, un kontaktinformāciju, bet motivācijas vēstulē jāuzraksta, kāpēc vēlas piedalīties Ēnu dienā Saeimā.

Pēc pieteikuma reģistrēšanas skolēns savā e-pastā saņems apstiprinājuma vēstuli un informāciju par to, kā rīkoties turpmāk.

Aicinām ielūkoties Saeimas mājaslapā, lai atrastu pieteikuma anketu un aktuālāko informāciju par Ēnu dienas norisi parlamentā.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru