otrdiena, 2012. gada 9. oktobris

Austrumlatvijas literārā akadēmija

Labdien!

Ar šī gada 13. oktobri Daugavpils Universitātē savu darbību uzsāks "Austrumlatvijas literārā akadēmija" (ALA), kurā aicināti piedalīties visi tie, kurus vilina vārda māksla un tekstrades burvība.

Uz ALAs radošajām rakstniecības darbnīcām tiek aicināti interesenti no Austrumlatvijas, kā arī citiem Latvijas reģioniem. Akadēmijā pieredzējuši latviešu, krievu un latgaliešu literāti dalīsies radošā procesa pieredzē, bet literatūrzinātnieki piedāvās apgūt literatūrzinātnes pamatus un sniegs ieskatu klasiskās un mūsdienu literatūras procesos, elitārās un masu literatūras principos. Aicināti tiek interesenti, kuriem saistoši ir dažādi literatūras žanri, tostarp arī bērnu literatūra un fantāzijas žanri.
Piesakoties akadēmijā, uz e-pastu aladu@inbox.lv jānosūta pieteikšanās dati: mob. tālrunis, epasta adrese, dzīvesvieta, jānorāda vecums, kā arī pretendentiem vēlams iesūtīt vienu savu tekstu latviešu, krievu vai latgaliešu valodā brīvā noformējumā. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 12. oktorbim.
Nodarbības ALĀ notiks 12 reizes mēnesī, piektdienās vai sestdienās, bez maksas.
Pirmā ALAS darbnīca paredzēta 2012. gada 13. oktobrī, plkst. 15.00 Vienības ielā 13, 317. auditorijā. To vadīs dzejniece, prozaiķe un tulkotāja no Venstpils Maira Asare un Latvijas krievu rakstnieks, tulkotājs Sergejs Moreino.
ALAs darbu koordinē literatūrzinātniece Maija Burima, rakstnieks, literatūrzinātnieks Valentīns Lukaševičs, studente Zaiga Lāce.
Sīkāka informācija par ALAs darbību atrodama šeit: http://du.lv/lv/du_zinas_pazinjojumi_apsveikumi/articles/2586


Ar cieņu Vita Viļevko

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru