otrdiena, 2012. gada 21. februāris

Vēlreiz par Valentīndienas balli

17. februārī Ikšķiles vidusskolā norisinājās Valentīndienas balle. Šī balle bija īpaša vairāku jauku notikumu dēļ:
Pirmkārt, katrai klasei vajadzēja sagatavot priekšnesumu par tēmu „Pirmais randiņš”. Daži priekšnesumi bija tiešām pārdomāti un sīki izstrādāti. Prieks, ka arī mūsu skolā dzimst jauni, talantīgi aktieri.
Otrkārt, vēlos pieminēt, ka tika aizgūtas tradīcijas no Amerikāņu skolām. Piemēram, tika nominēta balles karaliene un karalis. Par šo titulu varēja balsot jau nedēļu iepriekš. Pēc tam, pasākuma dienā, stingrā žūrija izvēlējās vienu no pieciem kandidātiem, par kuriem balsoja visvairāk skolēnu. Šo brīnišķīgo titulu ieguva: Pauls Miglenieks un Alise Ziemele no mazākajām klasītēm, un Laura Andrijonoka un Alberts Jānis Liepiņš no vecākajām klasēm. Apsveicam vēlreiz. :)
Liels prieks bija par Alberta aktīvo dalību skolas pasākumā, jo, kā zināms, viņš bija arī Amors-Valentīns. Visiem bija iespēja ar viņu nofotagrāfēties foto stūrītī.
Daudz ovācijas un lielu atsaucību izpelnījās mūsu skolas grupa ’’Serial Killers Van’’. Šī bija viņu pirmā uzstāšanās, bet noteikti ne pēdējā. Noteikti varu teikt, ka šis bija lielisks iesākums viņu muzikālajā karjerā. Paldies viņiem par lieliski novadīto muzikālo daļu.
Paldies arī jāsaka vakara vadītājiem - Moricam Mūrniekam, Anetei Āzenai, Kārlim Vētram un Līzai Vanagai. Viņi parūpējās par to, ka visa vakara garumā notiek jautras spēles.
Lielu pateicību varam teikt Zitai Legzdiņai un Zanei Gailānei par sagādātajām krāšņajām dekorācijām. Organizēšanā palīdzēja Sabīne Bērziņa,  Agija Līkā un Linda Dobele. Paldies meitenēm par čaklumu.
Lielu paldies jāsaka arī Kultūras komitejas dalībniekiem, viņus visus gan nav iespējams nosaukt. Lai izveidotu pasākumu vajag daudz palīdzīgu roku, un tās arī mēs saņēmām. Paldies katram, kurš jebkādā veidā palīdzēja šī pasākuma rīkošanā.
Lūdzams rakstīt savus ieteikumus, kritiku komentāros vai man uz e-pastu: kristiaana93@inbox.lv

Rakstu sagatavoja:
Kultūras komitejas vadītāja,
pasākumu organizētāja - Kristiāna Freidenfelde. 

1 komentārs: