piektdiena, 2012. gada 3. februāris

Par jaunajām tradīcijām Ikšķiles vidusskolā            Lielajam Ikšķiles vidusskolas tradīciju klāstam pievienojusies jauna un visai unikāla tradīcija – filmu vakari. Ceturtdien, 19. janvārī, aktu zālē norisinājās jau otrais filmu vakars, un februārī plānots trešais tāda veida pasākums.
           Parasti notiek divi kino seansi. 1. seanss paredzēts jaunākajiem Ikšķiles vidusskolas skolēniem, 3. – 6. klasēm, savukārt otrais seanss paredzēts 7. – 12. klašu skolēniem. Apmaiņā pret iespēju jautri pavadīt vakaru skolasbiedru lokā, viss, kas no skolēniem tiek prasīts, ir kārtības uzturēšana filmas laikā. Lai padarītu filmas skatīšanos baudāmāku, jāpaķer čībiņas un spilventiņš, uz kura sēdēt. Pirms filmas sākuma ir iespējams iegādāties arī popkornu. Gandrīz kā kino teātrī!
         Šī nav vienīgā jaunā tradīcija mūsu skolā. Skola ir mūsu otrās mājas, tādēļ ik pa laikam organizējam „čību dienu”, kuras ietvaros skolēni un skolotāji var ierasties čībās un ērtā mājas apģērbā. Mēs jūtamies ērtāk, un vēl, kas svarīgi- varam skolu uzturēt tīru un kārtīgu. Ieguvēji ir visi!
 Sabīne Bērziņa,

 Ikšķiles vidusskolas 11.klases skolniece


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru