sestdiena, 2011. gada 28. maijs

Skolu teātru kustības turpinājums…

     „Ar gandarījumu un prieku vēstām, ka Ikšķiles vidusskolas 12. klases teātra sporta komanda – Linda Sedleniece, Miķelis Apinis, Linda Priedniece, Kārlis Zariņš -  treneres Zane Bēķes vadībā ir ieguvusi tiesības piedalīties IV Latvijas skolu un jauniešu teātru festivālā „ Kustības turpinājums“ Rīgā 2011.g. 01. - 03.07., kur teātra sportam trīs dienu garumā atvēlēta viena no skatuvēm Vērmaņdārzā.


 Biedrība “Teātris un izglītība” izsaka pateicību skolas vadībai un trenerei  par ieguldīto darbu komandas sagatavošanā. Mēs visi labi zinām, ka improvizācijas teātris un teātra sports ir īpaši grūts un sarežģīts teātra spēles veids, kurš tikai no malas  skatītājam liekas tik viegls... pozitīvs, radošu ideju un prieka pilns...Bet ir ieguldīts pamatīgs darbs, lai spēle uz skatuves izdotos,“ pateicībā  par veiksmīgo sadarbību un vēlot visiem pozitīvu noskaņojumu, gatavojoties lielajam teātra spēlēšanas un satikšanās festivālam – biedrības “Teātris un izglītība” valdes priekšsēdētāja Ligita Smildziņa.


   Mums, teātriniekiem, šāds skolu teātru festivāls ir pielīdzināms skolēnu Dziesmu un deju svētkiem, tāpēc vēl jo vairāk bijām gandarīti par rezultātu. Šī komanda ir īpaša, jaunieši ar teātri ir bijuši saistīti visus skolas gadus, tāpēc ir tikai likumsakarīgs šāds skaists skolēnu teātra karjeras noslēgums. Un nav svarīgi, vai jaunieši savu dzīvi saistīs ar teātri vai nē, nekur jau nekas nepazūd, arī dažādās dzīves situācijās ir vajadzīga aktiermāksla.


  Nākamais mācību gads sāksies ar jaunām iecerēm, pasākumiem, notikumiem, būs atkal jauni improvizācijas teātra dalībnieki, bet abām Lindām, Miķelim, Kārlim un Rūdolfam, kurš bieži pievienojas komandai, lai tikpat labi, kā veicas uz skatuves, izdodas spēlēt arī dzīves teātrī!


  Gaidām komandas atbalstītājus jūlija pirmajās dienās Vērmaņdārzā!


 


                                         Zane Bēķe un teātra sporta fani Ikšķiles vidusskolā


 [gallery]

 


 


 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru