ceturtdiena, 2011. gada 31. marts

Vasara sākas “Tātikā”!

[gallery]

         Jau devīto gadu vasara tik tiešām sākas, „Tātika” takas staigājot. Mācības beigušās... Nē! Tās tikai sākas, jo „Tātika” takās mēs mācāmies sadzīvot, pārdzīvot, izdzīvot, pētīt un izpētīt, staigāt un nostaigāt, izstaigāt, aizstaigāt, klausīt un klausīties... Saklausīt klusumu enerģētisko akmeņu takā un putnu balsis Meldru mežā, sadzirdēt sevi un citus, prast priecāties par apkārtējo veiksmi.


            Piecas dienas pavadām kustībā, esam iepazinuši tuvāko apkārtni, vienu dienu braucam turp, kur nevaram aiziet kājām. Šogad mūs aicina Pūrciema baltās kāpas taka un tās arheoloģiskie noslēpumi. Izpētīsim pludmali un izstaigāsim Roju kājām, dzersim no brīnumavota, pāri Milžatslēgas tiltam dosimies pie īsta burinieka. „Tātikā” mums arī ir radies stāsts pašiem par savu „sievieti baltā”. Tad nu šī baltā dāma aicina uz „Tātika” masku parādi - padomāsim, kā pašiem sevi pārsteigt. Šovasar dosimies pētīt Žuļaku valku - mazās upītes atsegumus. Un zaķa- kaķa gadā sāksim apgūt orientēšanās prasmes. Tāpat mūs gaidīs dažādas spēles un arī buru sacensības.


Pagājušās vasaras dalībnieki trāpīgi secināja, ka galvenais ir pabūt kopā, pašiem radīt prieku, darbojoties un iegūt prasmes, ko neviena mācību stunda nevar atsvērt – prasmi iepazīt pašam sevi, orientēties līdz paņemtās mantās, sakārtot savu gultu un mājiņu, nomazgāties lauku apstākļos, netraucēt citiem, piedalīties un uzvarēt!


            „Tātiks” aicina bērnus no pirmās līdz sestajai klasei, varat izvēlēties sev vēlamāko laiku – no 1.06 līdz 5.06 vai no 1.08 līdz 5.08. Abas maiņas maz atšķiras viena no otras, tādēļ izvēlies ērtāko!


      Ja Tevi tas interesē, tad droši jautā bibliotēkā (bibliotekārei Anitai Siliņai) vai arī man – skolotājai Velgai Pujātei (vari arī zvanīt 29385841).


 


           Saulainu vasaru vēlot, skolotāja Velga.


 


 


 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru