pirmdiena, 2011. gada 28. februāris

Skolas balle!

           Viss vienmēr sākas no idejas, tāpēc piedalieties arī Jūs, Ikšķiles vidusskolas skolēni, to radīšanā! Šomēnes ir paredzēta skolas balle vai diskotēka, tādēļ laipni aicināti visi interesenti  iesaistīties tās organizēšanā.  Tikai mēs paši, ģenerējot jaunas idejas, izsakot ieteikumus un DAROT, spēsim radīt patīkamu atmosfēru un lieliskas atmiņas! Rakstiet ieteikumus un savas idejas par to, kādai būtu jābūt ballei, tās aktivitātēm un tematikai. Varbūt viens piliens nav nekas nozīmīgs. Bet bez visiem pilieniem kopā nebūtu arī jūras! Jo vairāk ideju, jo labāk!


 

23 komentāri:

 1. 1) Par balli jaazinjo laiciigi - 2 nedeeljas pirms taas.
  2) Jaasaka, lai arii klases stundaas pazinjo par balli.
  3) Vajag dzīvo mūziku (kaut ko normālu, nevis "Klaidoni", vai duetu "Sandra"), jeb ja disene, tad Perifēriju :)
  4) Lai nebuutu tie murgi ar policijaam, draudiem utt.
  5) Vajag vakara vadītājus arī disenē - lai rīko spēles, karaokes utt!
  6) PATS GALVENAIS! Lai nebūtu līdz 23.00....

  AtbildētDzēst
 2. Nevajag nekādu dzīvo mūziku. Vajag normālu DJ!

  AtbildētDzēst
 3. No policijas neizbēgsim un šaubis, kad varēs vēl kādreiz ilgāk par 23. :(
  Ja jau pat ētonvakaru nevarēja skolā svinēt. :(

  AtbildētDzēst
 4. Vajag izdomāt tādu tēmu vai kaut ko, lai piesaistītu cilvēkus. Ja būtu apmeklējums lielāks no vidusskolas puses, tad būtu daudz jaurāk un būtu daudz vairāk apmierinātu cilvēku.
  Mūziku arī vajag labu. Protams, nejau "Klaidoni" un līdzīgos, bet labu mūziku. Un otru galējību arī nē - DIEVA DĒĻ nevajag kaut kādus tuciniekus, kuru pavadījumā visi stāvēs aplītī un kratīsies kā pajoli.

  AtbildētDzēst
 5. Ikšķiles svētkos ļoti labu atmosfēru radīja Iedomu spārni... varbūt viņi piekristu.. viņiem bija ļoti daudz labas vecās dziesmas.. amerikāņu utt.. tiešām forši būtu. :D (sun)

  AtbildētDzēst
 6. :) Esmu vienozīmīgi par balli, būtu (forši), ja balle notiktu ilgāk
  Un kapēc nevarēu pārmaiņas pēc taisīt balli Kultūras namā?!?
  Žetonvakarā bija diezgan daudz vietas un galdiņiem arī pietika vietas

  AtbildētDzēst
 7. Tagad vairs neļaus. Vienīgais variants paliek skolas zāle. Jā, vajadzētu ilgāk. :)

  AtbildētDzēst
 8. Es arī esmu par balli, bet tam visam, viennozīmīgi, jābūt pārdomātam pasākumam, lai piesaistītu skolēnus.
  Nebūtu slikta doma, manuprāt, par vakara tēmu, kaut ko, kas uzrunā.

  AtbildētDzēst
 9. * noteikti NEvajag balles tērpus (lai ierodas kā katrs vēlas, jo zinot atsaucības no kaut vai klasesbiedriem (par tērpiem), viņi drīzāk neies uz balli, nevis, nedod dievs, uzvilks kko neikdienišķu)
  * nevajag dzīvo mūziku!!! pati apjautājos klasē, kāpēc neviens neiet uz skolas ballēm un visi kā viens atbildēja - drausmīga mūzika. Vajag dīdžeju un miers - labāk aplī kratīties pie tuciniekiem, nevis sēdēt maliņā pie dzīvās mūzikas.. Arī grūti iekustināt publiku ar dzīvo mūziku.
  *tad arī lieta par vakara vadītājiem atrisinās - jo pie dīdžeja, šaubos vai vajadzēs.. lai gan..

  AtbildētDzēst
 10. esmu pamanījusi, ka tajā brīdī, kad sāk skanēt dzīvā mūzika, zāle pēkšņi kļūst tukša. ja jau dzīvajā spēlē, tad nu dieva dēļ ne jau šlāgeri. piem., pazīstamas 80o dziesmas vienmēr uzkurina publiku.
  vajag izlikt afišas un vairāk reklamēt balli.
  ballei vajag kādu tematiku, lai tā būtu piesaistošāka. tērpus, lai gan katrs velk kā grib, savādāk visi sāks čīkstēt un neviens neaizies.
  neko konkrētu ieteikt nevaru pagaidām.
  laikam pateicu tikai to, ko visi citi. :D

  AtbildētDzēst
 11. Man liekas ka balli vajadzētu un noteikti ilgāk par 23.00, jo gandrīz nekad nav par 23.00 ilgāk...
  Tāpēc es piekrītu un vajag arī DJ, nedomāju ka vajag dzīvo mūziku, bet nu jāizdomā jau visiem kopā!
  ;D

  AtbildētDzēst
 12. Ja tematika būtu interesanta... tad arī tērpus varētu piemeklēt..Nav vajadzība pēc kaut kā sarežģīta. Kaut vai elementāri pateikt stilu.. vai krāsas...Piemēra- tākā nāk pavasaris, izvēlēties košas krāsas utt.. un ja ir DJ, tad visticamāk balles kleitas nebūtu praktiskas :P

  AtbildētDzēst
 13. 1) prieks , ka ir pacēlusies šī tēma, jo tiešām vajag kādu skolas balli.
  2) būtu forši ja būtu ilgāk par 23, bet tikai tad ja tur notiek vēl kau kas vairāk par jau iepriekš minēto - kratīšanos. Tātad- karaoke, kādas nerātnās spēlītes.. (devil)

  3)nevajag pat īpašu tēmu. vajag tādu jauku vakaru vnk.
  4) DZIVO MUZIKU VAJAG. pa starpam var palaist kādu tucinieku. patika ideja par iedomu spārniem.
  5)vajag foršas gaismas, dumus un visu šito. un noteikti spēles. ir taks tik daudz visadu inčīgu speļu Protams izmaksas, bet nju ls1,50 jau varetu. vajag ta nopietni izraklamet.

  AtbildētDzēst
 14. nu ko sveiki. prieks, ka kāds beidzot grib arī uzklausīt citu viedokli, nevis tikai taisa, kā paši grib un viņi var tikai cerēt, ka citiem patiks..
  nu ko:
  1. manuprāt, vajadzētu ko savādāku un neko tādu kas jau agrāk ir bijis. varētu labu dj, taču nevajag lai visa skola skan, jo tad jau ir par skaļu. varētu labu apgaismojumu un uztaisīt ko tādu lai sīkajiem arī patiktu. nūu 6-7 klase.

  AtbildētDzēst
 15. domāju, ka varētu labāk DJ ... un taisīt diskotēku...

  jo ( kaut kas jau to teica ) bieži vien pie dzīvās mūzikas( kas visbiežāk ir šlāgeris ) neviens nedejo un zāle ir tukša no dejotājiem...

  tāpēc, manuprāt, diskotēka būtu labāk

  vai arī ja taisa balli - tad tematisko ( piem. 80. gadi vai kas tamlīdzīgs)

  AtbildētDzēst
 16. Tātad , domaju , ka vajag DISENI , un kautkadas lāzer gaismas vai kautko tadu . Tikai ne dzīvo mūziku , un ari lai nebutu ta , ka visu laiku Dj tikai kautko spele , un nav nekadu vardu , varbut varetu dzivo . bet tad Musiqq vai arī kautko citu ,. Un tikai lai nebutu jāvelk svinīgas , drēbes , jo tad daudzi neies , labak kautko ikdienišķu

  AtbildētDzēst
 17. vajag diseni, bet ne tādu galiigi tucinieku

  AtbildētDzēst
 18. Hmmm... tiešām jauki, ka tiek pajautāts arī citu cilvēku viedoklis! :)

  Manuprāt ka dzīvā mūzika arī ir tā kas uzliek atbildību ģērbties balles tērpos, tāpēc zinot mūsdienu publiku un atsaucību no tās, labāk vienkārši ir uzreiz rīkot diseni, tikai pasarg dievs lai nav tucinieki, ko neviens pat savu mūžu nav dzirdējis, ja skan tad lai skan pa vecam un pa jaunam zināmajam, ka var kārtīgi izdancoties un dziedāt līdzi!:))

  Vēl varētu uztaisīt tādu kā dziesmu konkursiņu visa vakara garumā, teiksim, ik pa pusstundai kāds vai kāda cilvēku grupiņa, kas vēlās, nodzied kādu dziesmu, varētu būt arī speciāla žūrija un vakara beigās paziņo uzvarētāju vai pirmās trīs vietas, protams, ar visām balviņām! :)

  Protams, tad vēl var arī kādas trakas spēles sadomāt! :)

  AtbildētDzēst
 19. es domāju, ka ja nebūs dzīvā mūzika tad vismaz latviešu dziesmas tādas ko visi zin. un vajag kādu tēmu kā ģērbties piemēram retro. jo tucinieku galīgi negribās.

  AtbildētDzēst
 20. Ā un pats pats galvenais, ja grib lai ir daudz cilvēki tad cenai jābūt visiem vienādai, gan skolēniem gan viesiem, jo viesi negrib nākt par tik dārgām naudām!

  AtbildētDzēst
 21. Es esmu par diskotēku, pret dzīvo mūziku, un par knowlage dziesmām nevis unknown tuciniekiem. Patika doma par to žūrijas dziesmu vērtēšano , karaoki vai kas tas bija, taču tās varētu būt arī skolēnu pašu dziesmas, Protams nevis kautkāds depresīvais gabals vai arī mīkstie, pufīgie eirovīzijas carpi un nekāds skrienu skrienu, bet NORMĀLAS DZIESMAS AR ATIEKSMI. labi neņemiet mani vērā, pārstāj lasīt, tikai izsaku viedokli YO

  AtbildētDzēst