sestdiena, 2010. gada 18. decembris

Ziemassvētku noskaņās

               Nu jau gandrīz beidzies mācību gada pirmais semestris. Vēl pēdējais kontroldarbs, un varēsim izteiktāk ļauties Ziemassvētku sajūtām. Tāpat strauji tuvojas arī 2011. gads – ar jaunām cerībām, iespējām un mērķiem, ar jauniem iespaidiem un jauniegūtiem draugiem. Cik daudz no tā visa tas tiešām atnesīs – laiks rādīs. Līdz tam vēl jāizbauda Ziemassvētku satrauktā gaidīšana, kā arī mirdzums apkārtējo acīs, kas burvīgi atgādina svecīšu liesmiņas eglēs.  


             Pagaidām, kamēr esmu vēl ierakusies pēdējos skolas darbos, nevaru īsti apjaust Ziemassvētku noskaņu.Tomēr zinu – drīz tā nāks. Nāks ar skanīgām dziesmām, piparkūku aromātu un maigu sniegputeni aiz loga. Manuprāt, Ziemassvētki ir gada skaistākie svētki - svētki, kad justies laimīgam, kad darīt labu un, protams, baudīt ziemas priekus.


             Skaistākais Latvijas ziemā – kupenas, kas tā vien sauc pēc kāda drauga, sniegs, kas gurkst zem kājām, saukdams, lai ņem to siltajos cimdos tērptajās rokās un uzsāc jautru kauju. Jā, vidusskola, un tomēr – šis ir laiks, kad vari būt bērns, un tas šķitīs ne vien pilnīgi normāli, bet arī iederīgi un skaisti.


           Tev, dārgais lasītāj, nevēlu nedz mīlestību, nedz naudu, nedz ko citu tikpat ierastu. Es vēlu spēju DZĪVOT. Dzīvot ar visaptverošu prieku par ikdienišķām lietām, ar augstiem mērķiem un gribasspēku tos sasniegt, ar uzdrīkstēšanos izmantot iespējas. Pārējais pakārtosies dzīvespriekam. Un no Jaunā gada negaidi krasu dzīves pagriezienu, drīzāk gaidi drosmi šo pagriezienu veikt pats.


            Jūtu, ka svētki būs brīnišķīgi, ziema būs lieliska un, lieliem soļiem šurp steidzošais 2011. gads -  radošs, bagātīgs un emociju pārpilns. Lai tāds tas ir arī Tev!


Redaktore Madara 

free-christmas-powerpoint-background-8

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru