pirmdiena, 2010. gada 22. novembris

Lāčausis 2010

[gallery columns="5"]

            Gadiem ejot uz priekšu, viss mainās, taču, kā visur, arī mūsu skolā ir dažas tradīcijas, bez kurām mācību gads Ikšķiles vidusskolā vairs nebūtu pilnvērtīgs. Viena no šādām tradīcijām ir Lāčausis – iespēja mūsu skolas stiprā dzimuma pārstāvjiem  pārbaudīt savus induviduālos spēkus un spēju darboties komandā, kā arī , protams, vienkārši jautrā garā, ar smaidu sejā pavadīt dienu. Meitenēm pa to laiku ir ne mazāk svarīgs pienākums – atbalstīt savējos vai arī piedalīties tiesāšanā. Bet šis nevienam Ikšķiles vidusskolas skolēnam, protams, nav nekāds jaunums.

            Šogad, kā jau dažus pēdējos gadus, par tradīciju kļuvis arī lietuviešu skolēnu apciemojums un viņu piedalīšanās sacensībās. Taču, lai pasākumu padarītu vēl plašāku, mūs (baidos samelot) jau otro gadu apciemo arī skolēni no tuvējām Ogres rajona skolām – Ogres Meža tehnikuma un Tīnūžu pamatskolas.


            Kā katru gadu, pasākumu iesākam ar svinīgām uzrunām, kā arī apsveikumu Lāčplēša dienā. Skan Latvijas un Lietuvas himna. Pēc tam seko deju priekšnesums, ko sagatavojusi deju studija JV Clubs, un pēc neilga mirkļa – sacensības var sākties!


            Lai arī tradīcijas ir tradīcijas, mēs visi zinām teicienu: „Pastāvēs, kas pārmainīsies”, tāpat arī Lāčausis – katru gadu pilnveidojoties, uzdevumiem iegūstot jaunas aprises, tas kļūst arvien interesantāks un spraigāks.


            Komandu sacīkstēs 10. – 12. klašu grupā kauss palika Ikšķilē - uzvaru izcīnīja 12.a, bet pamatskolas grupā- 9.a klase. Savukārt Individuālajās sacīkstēs 8. – 9. klašu grupā pirmo vietu guva Jēkabs Bitāns no Ikšķiles vidusskolas 9.a klases, un 10. – 12. klašu grupā uzvaru izcīnīja Mārtiņš Bruģmanis no Ogres Meža Tehnikuma.


 


 Adele Sāmite

1 komentārs:

  1. Ļoti gramatiski pareizs raksts. Interpunkcija perfekta. Bonusa punkc no manis.

    AtbildētDzēst