trešdiena, 2010. gada 10. novembris

Atbalstīsim savējos!

Mūsu hokeja klubs Rīga <<Dinamo>>


          „Tikai Rīga, tikai Dinamo!” Šie ir vārdi, kurus zina ikviens Latvijas iedzīvotājs un visas lielās Krievzemes hokeja fani. Vārdi, kas nes patriotismu un karsto mīlestību pret hokeju. Šodien neviens vairs nenoliegs, ka hokejs ir mūsu zemes nacionālais sporta veids un tieši mēs- latvieši, esam labākie fani un atbalstām savu komandu gan uzvaras, gan zaudējuma brīžos. Jau trešo sezonu mūsu fani ceļas un krīt par Latvijas Hokeja klubu Rīga Dinamo.  Iesāktā sezona pārsteidz mūs gan ar skaistām uzvarām,  gan rūgtiem zaudējumiem. Salīdzinot Kontinentālās hokeja līgas (KHL) visu triju sezonu statistiku, Rīgas "Dinamo" ir padevies pagaidām labākais sezonas sākums. Šajā sezonā mūsu komandas sastāvu ir papildinājuši jauni spēlētāji- vārtsargi: Mikael Tellqvist , Chris Holt; uzbrucēji: Tomas Surovy, Brock Trotter, Juraj Mikuš, Ainārs Podziņš; aizsargs: Arvīds Reķis.


 


 DINAMO RĪGA radošais konkurss skolām „Atbalsti radoši DINAMO RĪGA komandu”


              Hokeja klubs DINAMO Rīga un Arēna Rīga aicina skolēnus (1. – 12. klašu audzēkņus) piedalīties konkursā „Atbalsti radoši DINAMO RĪGA komandu”, kurā tā dalībniekiem būs jādemonstrē sava izdoma un aktivitāte fanojot par Rīgas DINAMO.


              Konkursā var piedalīties Latvijas vispārizglītojošo skolu 1.- 12. klašu skolēni, kuri pieteiksies organizētās grupās apmeklēt Rīgas DINAMO mājas spēles Arēnā Rīga oktobrī, novembrī un decembrī tikai par 1 LVL pirmā līmeņa sektoros. Apmeklējot šīs spēles Arēnā Rīga (25. un 27. oktobrī, 28. un 30. novembrī, 2., 6., 22., 24., un 26. decembrī) organizētajām skolēnu grupām jāizgatavo speciāli atbalsta plakāti, jāizdomā līdzjutēju saukļi un aktīvi jāatbalsta Rīgas DINAMO. Visas šīs aktivitātes piedalīsies skolu savstarpējā sacensībā, lai noskaidrotu, to, kuras skolas pārstāvji ir visaktīvākie Rīgas DINAMO atbalstītāji. Konkursa uzvarētājiem būs iespēja tikties klātienē ar Rīgas DINAMO hokejistiem, uzdot interesējošos jautājumus, fotografēties un iegūt iemīļoto hokejistu autogrāfus, kā arī saņemt īpašas balvas.


            Detalizētāka informācija par konkursu, pieteikšanās kārtību un vērtēšanas sistēmu atrodama Rīgas DINAMO oficiālajā mājas lapā www.dinamoriga.eu sadaļā -konkursa „Atbalsti radoši DINAMO RĪGA komandu” nolikums .


 


 


Nedaudz par klubu…                 Rīgas "Dinamo" ir profesionāls hokeja klubs, kas bāzēts Rīgā, Latvijā. Tas tika dibināts 2008. gada 7. aprīlī un spēlē Kontinentālajā hokeja līgā (KHL). Klubs savas mājas spēles aizvada Arēnā "Rīga". Kluba galvenais treneris ir Jūliuss Šuplers, kapteinis — Sandis Ozoliņš.  Pašreizējais kluba fārmklubs ir HK "Rīga", kurš spēlē Jaunatnes hokeja līgā (MHL), kā arī ir sadarbība ar HK "Liepājas Metalurgs", kurš spēlē Baltkrievijas atklātā čempionāta Ekstralīgā.

 


 Dinamo_Riga_Wallpaper_by_briedizz


                                                                            Sanda Šulca, 10.klase

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru