trešdiena, 2010. gada 10. novembris

10. klases iesvētības

Kad aizvadītas pašiem savas iesvētības, vienmēr šķiet, ka pēc visiem pārbaudījumiem nākošajā gadā nevēlēsimies neko citu, kā tikai izmocīt savus upurus (desmito klasi), taču šāda doma tomēr izrādās maldīga. Pienākot iesvētībām, saprotam, ka vēlamies uztaisīt interesantus, oriģinālus, jautrus uzdevumus, kas desmitajiem nodrošinātu prieka pilnu, pozitīvu dienu.

            Sākumā, visiem sanākot kopā, mētājamies ar idejām, visu pierakstam un nobalsojam par tēmu. Tātad – kolhozs. Katrai vienpadsmitajai klasei jāizdomā uzdevumi un dažādas atrakcijas iesvētāmajiem. Sadalāmies pa grupiņām, un katram tiek uzdots sagatavot savu izvēlēto uzdevumu, kā arī, protams, pēc tā visu novākt.

            Spilgts piemērs ir puiši, kuri, aizņēmušies lāpstu, izraka soda bedri, kuru pēc izmantošanas tikpat kārtīgi arī aizraka. Tika pielietota gan eļļa, gan kečups, gan suņu barība, kas daudziem izraisīja biedējošas izjūtas. Katrs šajā procesā ielika savu darba daļiņu, un tas noteikti bija ļoti jautrs un pozitīvs pasākums, vismaz mums,  vienpadsmitajiem, noteikti. Ceram, ka arī desmitajiem tas likās izdevies!

Adele Sāmite 11.a 

            Lai būtu skaidrs mūsu- desmito- skatījums uz iesvētībām, lūk- IESVĒTĪBU VIDEO http://www.youtube.com/watch?v=T6YdkccdJDU

 

 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru